A hazugság színe

The Burnt Orange Heresy

2021.12.29 Timike

Alacsony költségvetésű és nem túl ismert film. A cselekményvezetése kicsit lassú, de élvezhető alkotás remek befejezéssel.

2020.05.01 Dresi

Az igazat megvallva sokkal többet vártam ettől a filmtől, de csak középszerű alakításokat láttam. Hiába a jó színészek, itt valószínűleg a forgatókönyvnél csúszott el a dolog. Nagy kár érte.

2020.01.24 dadi

A parádés szereposztás ellenére szerintem ez a film közel sem ad annyi, mint várhatnánk tőle. Egy viszonylag jól megírt történet pocsék dramaturgát kapott. Szerintem túlságosan kiszámítható lett a cselekmény, és ez ebben a műfajban szerintem nem túl jó. Márpedig ebben a filmben jócskán volt potenciál.

2019.10.28 Stiff

Hát ez elég zavaros volt, próbál többnek látszani, mint ami, de valami még nagyon hiányzik belőle, az egész film olyan átgondolatlan, összeszedetlen volt. Nehéz jó könyvadaptációt készíteni, ez a film pedig szépen bele is bukott.

2020.04.20 Ádám

Hát, nem tudom, igazából Mick Jager nélkül is eladható lett volna ez a film, kár az ő ambícióiért, mert amennyire húzónévnek számít ebben a filmben, annyira nem ad hozzá semmit sem.