A cukrász (2017)

The Cakemaker

A cukrász

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Picit talán többet vártam tőle. Az érzelmi vonal nálam nem tudott elindulni.

indingo   2018. 11. 09.

Nem sűrűn lát az ember izraeli filmet. Lassan csordogáló történet, minimális párbeszédekkel. A főszereplőnek talán 10 mondat hagyja el a száját az egész film alatt.

Berto49   2018. 10. 20.

Az egzotikum kedvéért kezdtem bele, mivel kevés izraeli filmet láttam, de az elsőfilmes Ofir Raul Graizer munkája odaláncolt a képernyőhöz. Érdekes, nem sablonos történet és végig a kíváncsiság hajtott, hogy mi lesz a vége. Leírhatom, hogy nem okozot... több»

alexxx   2018. 01. 19.

Kellemes, lassú folyású film kimondottan erős lezárással. Azt azért hozzátenném, hogy nem hinném, hogy emlékezni fogok rá pár hónap múlva, de alapvetően pozitív élmény volt.

VvV   2018. 11. 16.

Szép és tartalmas film. Nem akar provokálni csak elmondani egy történetet.

Robertné Goldmann   2018. 02. 06.

Ma láttam, nagyon meglepő érdekes témájú film, nekem tetszett. Egy kicsit zavart a film lassúsága egy kicsit pörgősebb lehetett volna.Végre a mai életről szólt és nem volt benne politika.

paval   2018. 01. 23.

Biztos szándékos volt, de számomra már zavaró volt a film eseménytelensége. De ha már ez a koncepció, akkor talán nagyobb hangsúlyt kéne fektetni a főszereplő karakterére. Nem volt elnagyolt, de eggyel mélyebbre is mehetett volna, hogy ellensúlyozza ... több»

Zohar Shtrauss
Zohar Shtrauss
Tim Kalkhof

Fekete-erdő torta és gyász, tésztagyúrás és szerelmi titkok. 65/100 több»

A cukrász egy abszolút felnőttekről felnőtteknek szóló mű, minden érzékszervet stimuláló, kétdimenziós komplex élmény. 90/100 több»

Süthet-e kóser tortát egy meleg, német cukrász, volt szeretője feleségének az izraeli kávézójában? több»