Kalandos hétvége

Bob   2017. 11. 29.

Szerintem jól sikerült film. Azt hittem, hogy nagyon unalmas lesz, de kellemeset csalódtam. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni mindenkinek, aki nem csak a pörgős filmet szereti.

a-arnold   2017. 09. 03.

Közepes film, egyszer nézhető, de semmiképpen nem vígjáték, hanem inkább dráma...

feri1   2016. 09. 03.

Én csupán Clive Owen miatt néztem meg a filmet és az ő alakításában nem is csalódtam, a többit csak sallangnak éreztem a filmben. Adott egy átlagos történet, átlagos karakterekkel. Jó téma, mindig elő lehet venni, de sajnos eléggé felejthető.

airbus   2016. 07. 21.

Nagyon jó hangulata van, nekem nagyon bejött. Az tetszett a legjobban, hogy egy ilyen komoly témát is könnyedén tudott tálalni. A film nem veszi túl komolyan önmagát és talán ezért volt számomra annyira élvezhető.

Robert Forster
Maria Bello