Tejháború

Héraðið

2019.11.19 bob.007

Bőven nyújtott tartalmas szórakozást és kikapcsolódást ez a film, bár jelenleg nem érzem azt, hogy újra megszeretném nézni. Egy kicsit erőltetett volt a sztoriszál, úgyhogy kellett is hozzá jócskán türelem. Ettől eltekintve azonban jól összerakott film.

2019.01.16 bart

Ezt a filmet biztos, hogy többé nem nézem meg. Vígjáték? Ez?! Egy elkeseredett nő egyszemélyes háborújáról szól a multikkal szemben. Bosszantóan lassú az egész, és erőltetetten akar hőst faragni a főszereplőből. Nem szeretem a szájbarágós filmeket.

2019.11.17 skyman

Oké, hát ez a fajta humor egész biztos, nem az én ízlésemnek való. Persze nyilván intelligens és kifinomult volt az egész alapkoncepció, én azért ennél valami sokkal könnyedebbre számítottam. A hangulata és a karakterei jól ki vannak találva ennek filmnek, a többi valahogy olyan felesleges sallang volt.

2019.07.21 ringololol

A kisember harca a hatalommal szemben, gyász, csalódás. Nem sok vidámság van a filmben, és nem is igazán az "átlagnézőnek" szól. Le kell hámozni a rétegeit, hogy megtaláljuk a valódi mondanivalóját. Kissé fárasztó, de ha sikerül ráhangolódni és eljutni a társadalmi és politikai mondanivalóhoz, talán még élvezhető is.