Tejháború

bob.007   2019. 11. 19.

Bőven nyújtott tartalmas szórakozást és kikapcsolódást ez a film, bár jelenleg nem érzem azt, hogy újra megszeretném nézni. Egy kicsit erőltetett volt a sztoriszál, úgyhogy kellett is hozzá jócskán türelem. Ettől eltekintve azonban jól összerakott film.

skyman   2019. 11. 17.

Oké, hát ez a fajta humor egész biztos, nem az én ízlésemnek való. Persze nyilván intelligens és kifinomult volt az egész alapkoncepció, én azért ennél valami sokkal könnyedebbre számítottam. A hangulata és a karakterei jól ki vannak találva ennek filmnek, a többi valahogy olyan felesleges sallang volt.

ringololol   2019. 07. 21.

A kisember harca a hatalommal szemben, gyász, csalódás. Nem sok vidámság van a filmben, és nem is igazán az "átlagnézőnek" szól. Le kell hámozni a rétegeit, hogy megtaláljuk a valódi mondanivalóját. Kissé fárasztó, de ha sikerül ráhangolódni és eljutni a társadalmi és politikai mondanivalóhoz, talán még élvezhető is.

bart   2019. 01. 16.

Ezt a filmet biztos, hogy többé nem nézem meg. Vígjáték? Ez?! Egy elkeseredett nő egyszemélyes háborújáról szól a multikkal szemben. Bosszantóan lassú az egész, és erőltetetten akar hőst faragni a főszereplőből. Nem szeretem a szájbarágós filmeket.

.... végig érezzük, a film utolsó percéig várjuk, most fog bekövetkezni valami roppant fontos dolog, amitől ez a film messze az átlagon felüli mozik sorába kerülhet. Legnagyobb bánatomra azonban, nem így alakul. több»

A Tejháború Grímur Hákonarson harmadik egészestés nagyjátékfilmje.

A filmet a 2019-es Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták.