
Vélemények (4)
Nem a legokosabb film, amit valaha láttam, de egynek jó volt. Főleg a szereplők és a hangulat dobta meg, mert a sztori nem valami rafinált. :D A 2000-es években is készültek jó thrillerek ebben a témában, de ez egy erős közepes inkább, nem ugrott saj... Több
Teljesen korrekt thriller, lassabb tempójú, a 2000 évek elejének megfelelt. Stellan Skarsgard számomra itt még nem volt annyira ismert, de a játéka már itt is tetszett, függetlenül attól, hogy nem volt szimpatikus a karaktere. Időtálló sztori, nekem tetszett.