The Graham Norton Show (2007)

The Graham Norton Show

Curacao86   2016. 09. 11.

Vicces, szórakoztató, üdítő, színes, élettel teli talk show. Graham Norton pezsdítő személyisége garantált, hogy (szinte) minden vendége röhögő görcsöt kap, ha helyet foglal stúdióban a piros kanapén. A néző pedig ugyanazt éli át otthon a képernyő előtt.

Kétségtelenül állíthatom, hogy az egyik, ha nem a legjobb talk show, amit valaha láttam. Az, hogy adott műsor vendégei érdekelnek valakit vagy sem, csak egy dolog.

Ami negatívum, hogy sokszor a "nemzeti vonatkozású" (brit) meghívottak sokszor unalmasak, kissé visszatartják a szórakoztató faktort, de Graham ilyenkor közbelép és fordít a helyzeten

Graham Norton
Graham Norton