Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

The Hero

Berto49   2018. 02. 20.

Egy idős, ikonná vált western színész, Lee (Sam Elliott ragyogó játéka) pályája leszálló ágában, csak reklámokban használják ismerős orgánumát, értesül halálos betegségéről. A lassan csörgedező történet az ő sorsát követi. A film borzasztó baklövése a női főszereplő személyének felbukkanása. Egy stand-up komika szerepében Laura Prepon alakítása a megtestesült ripacskodás mintapéldája. Ahogy mórikálta magát attól a nézőnek kinyílott a bicskája. Egyetlen hiteles pillanat sem volt a játékában, az ő beválogatásáért a produkcióba a castingért felelős személyt örök időkre eltiltanám még a stúdiók környékéről is. Ráadásul az egyik nevetségesnek szánt trágár műsorában - szerencsére név nélkül - intim részleteket is elárul az idős színésszel létesített kapcsolatáról. Én Lee helyében minden kontaktust megszakítottam volna vele, de a film alkotói nem így gondolták. Ez a szál teljesen hiteltelenné tette az egyébként jónak indult filmet.

Syracuse   2018. 02. 07.

Nem látunk eget rengető újdonságot. Sok helyen kiszámítható is a történet. A színészek viszont felhúzzák a pontozást, hatalmasat alakít mindenki. Én újra megnézem majd, ez biztos.

daniel52   2017. 09. 12.

Eleve egy kissé dilemma volt számomra, hogy megnézzem-e a filmet, de egyáltalán nem bántam meg. Egyszerűen lélegzetelállító az operatőri munka. Nagyon ritka az ilyen. Oké, a történet nem egy nagy szám, de még mindig nagyon mélyen megtudja érinteni az embert. Csakis ajánlani tudom.

panhnedy   2017. 08. 25.

Mintha csak Sam Elliottra szabták volna ezt a szerepet és talán élete alakítása is van ebben a szerepben. Mindenesetre nálam eléggé lefolyt ez a film, nem igazán hagyott bennem maradandó élmény. Nagyon jó film, csak épp kissi abba a bizonyos "egyszer nézhető" kategóriába tartozik szerintem.

Laura Prepon
Laura Prepon