Beépülve: Az Escobar ügy

HercegPeter   2019. 03. 14.

Az utóbbi időkben nagy divatja van a beépülős filmeknek. Vagy csak én találkoztam többel is mostanában. Bryan Cranstontól megszokhattuk a jó alakításokat és most sem kellett csalódnunk. Szerintem azokat érdekelheti leginkább ez a film, akik szeretik a gengszteres, drogkartelles krimiket. Nekik biztos tud újat mutatni. Rajtuk kívül nyilván megnézik a tizenéves panelgengszterek is, akik egyszer elszívtak egy füves cigit és egyből Escobarnak képzelik magukat. Na, ők csalódni fognak, mert ez a film nem igazán a drogból befolyó vagyont és a vele járó nőket, kocsikat mutatja be. Inkább azt láthatjuk, hogyan kerülnek az ilyenek a helyükre, a börtönbe. Igazából Pablo Escobar is csak a címben szerepel és filmben is csak egy jelenetben sétál el a szereplők mellett.

szucszoli   2016. 11. 14.

Beépített ügynökös témában ez egy jól sikerült film. Lassan bontakozik ki, de megvan benne a feszültség. Érződik, hogy van tétje és súlya annak, ami történik... sokszor nagyon kevés hiányzik ahhoz, hogy egyik-másik ügynök lebukjon. Bryan Cranston miatt meg pláne érdemes megnézni, mert nagyszerűen játszik! Picit hosszúra sikeredett, de érdemes megnézni!

MethMan   2016. 11. 03.

Bryan Cranston remekel,a film pedig nagy meglepetést okozott számomra. A hangulata hasonló, mint a rendező egy másik filmjének, Az igazság árának

John Leguizamo
John Leguizamo
Diane Kruger

The Infiltrator tehát messze van egy tökéletes krimi-thrillertől, de visz annyi új színt a műfajban, hogy ettől függetlenül is élvezetes és értékes film legyen. 7,5/10 több»

A film költségvetése 28 millió dollár volt és jelenleg 15,4 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)