Terápiás csajok

The Layover

2023.04.29 sptt

Vessetek a mókusok elé, de nekem tetszett. Nem azt mondom, hogy nem voltak szekunder szégyent okozó jelenetek (pl. benzinkúti mosdó), ugyanakkor mindent összevetve volt egy Hangover feelingje a filmnek, még ha nem is érte el annak a szintjét. Az ilye... Több

2022.02.16 indingo

Számomra kellemes csalódás volt a film. Nem került fel a kedvenc vígjátékaim közé, de egyszer 90 percre kellemes volt.

2022.01.21 Greeta

Nekem tetszett a film, pedig semmi jóra nem számítottam. A két csaj harca izgalmas volt. Egész vicces jelenetek voltak benne.

2022.02.16 Lóri Ádámcsik

Tetszett

Az alapötlet szerintem nem volt rossz. A két színésznő illett a szerepbe. Jól hozták a buta, "kell nekem a pasi" figurát. Egyszerű, bugyuta kis vígjáték, de a nézhető kategóriából.

2023.02.24 Maver17

Nem volt egy rossz film, de azért van ennél jobb, de rosszabb is. Amúgy nézhető kategória.

2017.08.16 Mantracz

Egy kicsit többet vártam volna ettől a filmtől, főleg azért is mert nagyon nagy várományos volt. Daddario-nak nem igazán áll jól ez a lebutított karakter, szinte lepereg róla. Hát, nagyon sajnálom az egészet, mert egy egész jó kis estés film lehetett volna belőle.

2017.08.03 bocerkaa

Hát, ez a film nekem nagyon nem jött be. Ez a történet egyszerűen nevetséges és nagyon tartalmatlan. Egy-két csattanótól eltekintve nem igazán jött be a humora, bár az alakítások tökre rendben voltak.