A kis herceg

The Little Prince

2016.08.08 Evcsi95

Azt hittem, hogy ez csak egy átlagos animáció lesz a könyv alapján. Hát nagyon is kellemesen csalódtam. Nagyon tetszett. Szép és tanulságos mese.

2016.08.24 Mithrel

Ez az animációs film gyönyörűen dolgozza fel Antoine de Saint-Exupéry klasszikusát. Nagyon szívez szóló és megrendítő, és egyszersmind egy aranyos mese is, nagyon jó arányban. Az animáció nagyon szép, az eredeti történet elmesélésekor átvált egy papí... Több

2015.05.02 Vitya

Erdekes a kis hercegnek ez a midern feldolgozasa. Az alapmu is egy remek, klasszikus tortenet, ami tanulsagos es erdekes. Tobb ilyen animacios filmre lenne szukseg, aminek valodi mondanivaloja van.

2016.04.26 Bogi

Ha szégyen, ha nem, 24 éves fejjel elsírtam magam moziban ezen a mesén. Annyira gyönyörűen és érzelmesen foglalták mesébe ezt a történetet, hogy arra nincsenek szavak. Abszolút kedvenc lett rögtön és egy jó darabig az is marad, az biztos:) A kislánny... Több

2015.11.09 [email protected]

A kis herceg egyik legjobb feldolgozása amit valaha láttam. Igényesen kidolgozott karakterek szórakoztató és cselekményes történet. Az egész család számára igazi élményt jelentett.

2016.02.09 norbi0102

Hihetetlen mese! Én azt hittem mindvégig hogy egy borzalmas adaptációt kapunk, de nem.. Annyira jó mese lett, hogy még meg is könnyeztem! Gyönyörű történet!

2016.07.05 Tomi

Értelmekkel teli remek kis történet. Bár a könyvet nem olvastam (még) nem tudom mennyit merít belőle vagy hogy mennyire más a stílusa de ettől függetlenül abszolút élveztem minden egyes percét elejétől a végéig és bátran tudom ajánlani mindenkinek :)

2016.04.27 angel001

A könyvet imádtam. Gyermekkorom egyik leg meghatározobb élménye ,a könyv elolvasása volt.Alig vártam az ebből készült animációt.Elsők között rohantam megvenni a jegyet, de sajnos nagy csalódás volt.Van amit kár megfilmesíteni!Inkább könyvben olvassátok! A mondanivalója csak így jön át!

2016.11.08 kicsimano

A kisherceg történetének animációs filmként való feldolgozása rendkívül érzékeny, emberi, elgondolkodtató lett, igazi mestermű. A film az eredeti történetet meghadja a maga puritán valójában, de egyúttal hozzá is kapcsolja a jelenhez a kerettörténet segítségével. Gyönyörű film.

2015.11.15 tamas84

Hát kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz egy újabb kis herceg adaptáció, de az alkotók épp annyit mertítettek az eredetiből, amitől jót tett, de végülis egy teljesen egyedi, összetéveszthetetlen alkotás született. Instant klasszikus, zseniális!

2016.07.22 K.bogi

A tavalyi év egyik legnagyobb meglepetése. Megható és nagyon eredeti. Méltó adaptációja a könyvnek. Gyerekkorom kedvence volt. Ennek a mesének megvan a maga esze, varázsa. Egy történet a történetben ami tökéletesen van megoldva. Az stílusa igazi klasszikus.

2017.03.21 Péter

Nem tudtam pontosan, mit kapok majd ettől a filmtől, ugyanis se előzetest nem néztem meg a megtekintése előtt, se nem olvastam utána. A film ámulatba ejtett, egészen fantasztikus! Mindnekinek látnia kell.

2016.12.02 gubimari

Csodálatos animációs film, gyönyörű grafikával és zenével. A mondanivalója, mint aogy az alapműnek is, igen fontos. Felnőtteknek és gyermekeknek is melegen ajánlott a megtekintése.

2015.10.23 Mano35

Nagyon jó feldolgozása a világhírű remekműnek. Gyerekek számára is tanulságos es ebben a formában érdekes is . Ugyanakkor a felnőtteket is lekötő film. Látványos és magával ragadó.