A kis herceg

The Little Prince

2017.03.27 Szinano

Nagyon tanulságos történet, melyet megéri akár többször is megnézni és megszívlelni. Teljesen mindegy, hogy az ember milyen életkorban van, ez a történet valamennyi korosztálynak tartogat mondanivalót.

2016.09.20 kecsaa

Nem gondoltam volna, hogy ilyen pozitívan csalódni fogok ebben a filmben, de hatalmas élmény volt. Műfaját tekintve, meglehetősen egyedinek tekinthető, hiszen egyszerre mese, animáció, ugyanakkor Antoine de Saint-Exupéry regényének feldolgozása, komoly mondanivalóval.

2017.08.28 ocskol

Az utóbbi évekből az egyik legjobb animációs film amit láttam. Tetszett A kis herceg történetének ilyen módon történő feldolgozása, amely minden korosztály számára fontos mondanivalót tartogat.

2016.09.17 krazucsi

A kis herceg gyönyörű animációs film, amely Antoine de Saint-Exupéry híres és népszerű történeté alapul véve tár a néző elé egy igen tanulságos, megható történetet. imádtam a film színeit, gyönyörű a grafika.

2016.06.07 Zsóka

Mint sokan mások, én is szeretem a Kis herceg szállóigévé vált idézeteit...12 éves lányommal és 16 éves fiammal néztük meg, mindannyiunknak kifejezetten tetszett! Aranyos kis kerettörténet:) A "kisherceges" rajzok nem olyan.... "szépek" de az egész összességében magával ragadó volt, nem volt unalmas. Mindenképp 5 csillag!

2018.10.14 fijass

Gyönyörű képi és tartalmi megvalósítás, és egy szívhez szóló történet. Ezzel minden elmondtam. Igen, igen, ez egy csillagos ötös.

2015.12.28 akos.kali

Régen, gyerekkoromban, és még felnőtt fejjel is, a Kis herceg volt a kedvenc könyvem, így nagyon megörültem,amikor ezt megláttam. A feldolgozása a könyvnek szerintem teljesen rendben van, noha teljesen evidens, hogy a könyv közelébe se ér. De még így is nagyon jó, érdemes megnézni. Fontos mondanivalója van.