
Vélemények (4)
Elég jó karakterek, de roppant lassú, vontatott, unalmas film. Jó pár részletben sikerült végignéznem. Különlegesen kolorizált és hangulati darab lenne, de roppant sekélyes, csekély és sablonos a történet, rengeteget ki kellett volna vágni belőle, de... Több
Nem sikerült megértenem, hogy mi a műfaj, és ez egy kicsit nehézkessé teszi a befogadást, mert nem tudom, hogyan kell olvasni az egészet. Túl zavaros, de annyira meg nem jó, hogy meg akarjam érteni.