A homár

The Lobster

2020.08.25 Bluee

Már láttam és még látni is fogom!

Egyik kedvenc filmem, már többször végig néztem és sokadjára sem volt unalmas (sőt több dolgot is észrevettem, átéreztem). Nem mindenkinek való- családdal néztem egyszer, ők utálták nem tudták komolyan venni, lehet túl elvont volt nekik. Nagyon mélyre képes menni ha az ember nyitott rá.

2017.10.09 Cicero96

Nem vagyok a romantikus filmek nagy támogatója, de ez a film az egyik kedvencem lett. Nagyon eredeti, vicces és kiszámíthatatlan. A zene egy kicsit ismétlődő és helyenként lassú, de őszintén ennyi. Remekül figurázza ki a párkapcsolatokat és az emberekre tornyosuló társadalmi nyomást. 8/10

2016.01.05 Sparks

Atya ég, mi volt ez? Valami igen elborult elme hozhatta össze, nem tudom megmagyarázni, de valahogy mégis megfogott. Voltak jelenetek, ahol olyan szinten elfogott a nevetés, hogy nehéz volt abba hagyni. Ha egy szóval akarnám értékelni: beteg!

2017.10.29 idelle

Valószínűleg annak köszönhetően, hogy lassan 50 leszek, és rengeteg művészfilmet láttam már, csak annyit tudok mondani, hogy ezt a két órát soha senki nem adja vissza már az életemből...

2016.07.17 Victorius

A film rendkivul beteg, megis sokan megszolitva erezhetik magukat, mikozben nezik. Nem egy tomegfilm, azonban ha valakit elkap, imadni fogja. Nehany evtized, meg megelt emberi kapcsolatok kellenek ahhoz, hogy valaki ne csak nezze ezt a filmet, hanem lassa is. Ude szinfolt!

2020.04.22 Linzer

Erre ment el két óra az életemből. Nem láttam még kakább filmet ennél.