A hasonmás

kevelin   2018. 03. 03.

Talán két éve láttam de már nem is emlékszem miről szólt. Azt tudom, hogy már amikor néztem sem igazán tetszett de úgy voltam vele, ha már elindítottam végignézem. Na, ti ne essetek ebbe a hibába.

pisti18   2015. 08. 26.

Aki olvasta Dosztojevszkijt és látta a Harcosok klubját és látta a Brazilt és mindegyik tetszett neki, annak ez is bejöhet, viszont semmi újat nem fog találni benne. Megfontolandó film,különben csak időpazarlás. 10/6

kabel   2015. 07. 27.

Egyike azon kevés filmeknek, melynek sikerült elvonatkoztatni a tipikus hollywoodi filmkészítéstől. A film minden szinten egy Terry Gilliam műre hajaz, de végig érdekes marad, és a szarkasztikus, bürokrata humorával még elgondolkodtató is.

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 11. 02.

Tetszik, hogy nagyon ötletes a témája. Végig izgalmas a film. A főszereplőt eddig nem ismertem, de meggyőzött, jól alakít. Érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek!

GaraiV   2016. 08. 29.

A kategóriában a jobbak között van. Nagyon izgalmas film, és nem a megszokott sablon történet. Magával ragadó, izgalmas film profi színészészi alakítással.

Mia Wasikowska

A film Dosztojevszkij egy regényén alapszik.