A hasonmás

The Double

2023.08.20 Kapszaicin

Doppelgänger

Ez egy kiforrott művészfilm lett. Lehet rajta sokat gondolkodni. Néhány komponens azért segít érzékeltetni, hogy milyen világba csöppenünk. A hasonmás, a doppelgänger tulajdonképpen Simon személyiségének tükörképe. Rajta keresztül érzékeli a saját hi... Teljes kritika

2019.08.17 indingo

Nagyon vártam a filmet, Jesse Eisenberg , az egyik kedvencem és Mia Wasikowska is egy figyelemre méltó színésznő. Nos a film nagyon száraz és unalmas, a története gyenge.

2015.07.27 kabel

Egyike azon kevés filmeknek, melynek sikerült elvonatkoztatni a tipikus hollywoodi filmkészítéstől. A film minden szinten egy Terry Gilliam műre hajaz, de végig érdekes marad, és a szarkasztikus, bürokrata humorával még elgondolkodtató is.

2018.03.03 kevelin

Talán két éve láttam de már nem is emlékszem miről szólt. Azt tudom, hogy már amikor néztem sem igazán tetszett de úgy voltam vele, ha már elindítottam végignézem. Na, ti ne essetek ebbe a hibába.

2021.12.17 Drawen H.

Csak a főhős miatt

Igazából rühellnem kellene a főhős/színészünket, A közösségi háló és A varázslótanonc alakítása miatt szinte berobbant a köztudatba. DE zombik, időhurok, csak pár, viszont ISZONYATOSAN jó színész. Csak miatta 4/5. Nézzétek meg, DE NÉZZÉTEK! Megéri.

2015.08.26 pisti18

Aki olvasta Dosztojevszkijt és látta a Harcosok klubját és látta a Brazilt és mindegyik tetszett neki, annak ez is bejöhet, viszont semmi újat nem fog találni benne. Megfontolandó film,különben csak időpazarlás. 10/6

2015.11.02 [email protected]

Tetszik, hogy nagyon ötletes a témája. Végig izgalmas a film. A főszereplőt eddig nem ismertem, de meggyőzött, jól alakít. Érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek!

2016.08.29 GaraiV

A kategóriában a jobbak között van. Nagyon izgalmas film, és nem a megszokott sablon történet. Magával ragadó, izgalmas film profi színészészi alakítással.

2016.06.17 Panna

Sajnos nem jött be, pedig nagyon vártam. Valahogy nem volt rá hangulatom, eléggé untam.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Kategóriájában a jobbak között van a film. Megfogó thriller, ami izgalmas és fordulatos és a színészek alakítása is meggyőző. Én javaslom a műfaj kedvelőinek.

2016.08.22 Macika

Szerintem ez egy igazán érdekes történetű, izgalmas film, ami végig fenntartja a néző érdeklődését. Szórakoztató és magával ragadó, a színészek alakítása meggyőző!

2016.05.06 Kutyus

Érdekes sztorijú és izgalmas film, amiben van fordulat. Nem unalmas, történnek az események. Cselekményes, magával ragadó film karakteres szereplőkkel.

2015.03.29 Elemer.K

Ez a film szörnyen gyenge (számomra). Maximum a szélsőségesen elvont művészlelkek, "túl olvasottak" élvezhetik. Aki délutáni, szórakoztató, kicsit is élményre vágyó filmezést szeretne, az messziről kerülje el ezt a filmet...

2016.07.07 online91

Meglepődtem a sok negatív kritikán, pedig szerintem egész kreatív, titokzatos, filozofikus és vizuálisan megdöbbentő film. Megfordul benne humor, feszültség, vizuális élmény és nagyszerű alakítás.