A véreskezü

Owotonor   2020. 01. 17.

Botrányszerűen elborult magának való film ez már szinte. De ráhangolódva néztem így bitangul bejött ez a vegyített stílusú zavarodott 2 órányi őrület brutál véggel. Iszonyúan jól játszott a csávó benne. Nehéz film.

lakilúk   2017. 04. 18.

Megnéztem mert egyszerűen jól nézett ki, de a cselekménye szerintem szörnyen sablonos volt, a sorozatgyilkos karaktere sem igazán képes túlmenni a szokásos kliséken kívül.

lord777   2016. 04. 12.

Hát, ugyan nem tűnik annak, de ez lényegében egy gagyi B-kategóriás film. Ha nem is annak szánták, a végeredmény az lett. Majdhogynem teljesen nézhetetlen. Szinte minden szempontból egy gyenge alkotás.

Shay Astar
Dee Wallace

Akik ódzkodnak a párbeszéd-központú, alacsony költségvetésű filmektől, azok kerüljék messzire. több»