A Mitchellék a gépek ellen

The Mitchells vs. the Machines

A Mitchellék a gépek ellen 2022-ben Oscar-jelölést is kapott A legjobb animációs film kategóriában.Szerző: picurka

A Teljes kikapcsolódás a Sony Animation 21. egészestés filmje, egyúttal az első, melyet a 2020-as években mutattak be a mozik. Szerző: hp

Maya Rudolph harmadik olyan animációs filmje, mely a Sony Animation égisze alatt készült Az Emoji-fim és az Angry Birds 2: A film után. Szerző: hp

A Teljes kikapcsolódás Mike Rianda rendezői debütálása. Szerző: hp

2018. május 22-én jelentette be a Sony Pictures Animation, hogy Phil Lord és Christopher Miller produceri felügyeletével megkezdődtek a The Mitchells vs. the Machines című új animációs filmjük munkálatai. Az első jelenetfotókat 2020. február 20-án az Entertainment Weekly portálon hozták nyilvánosságra, egyúttal ekkor derült ki, hogy a film végül Connected (magyar hivatalos cím: Teljes kikapcsolódás) címmel kerül majd a mozikba. Szerző: hp

A film eredeti nyelvű változatában a kosárlabda szupersztár, Blake Griffin is hallható. Ő szinkronizálja az egyik robotot. Szerző: hp

A Teljes kikapcsolódás eredetileg 2020. szeptember 18-án debütált volna az amerikai mozikban, azonban a koronavírus-járvány miatt a premiert végül október 23-ra halasztották. Szerző: hp