A fészek

The Nest

Adeel Akhtar
Charlie Shotwell
Carrie Coon

A történet a nyolcvanas évek Angliájába repít minket, ahol Rory sikeres vállalkozóként új életet készül kezdeni feleségével. A hatalmas vagyonért vásárolt családi birtok azonban közel sem válik olyan otthonossá, mint amilyre a pár korábban számított.

A Martha Marcy May Marlene rendezője,… Több

Rendező: Sean Durkin
Író: Sean Durkin
Ország: Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2021.05.20. | Telekom TVGO (2021.07.08.) | HBO Max (2021.10.31.)
Forgalmazó: ADS Service

2022.11.15 Zsolt Szabó

A minden se elegendő

A film teljesen jól bemutatja azt, hogy mennyire sikerhajhászás van a mai világban, és azt, hogy ezért egyes emberek mit meg nem tesznek. Hiába a kiegyensúlyozott, jó élet, a szép család és összetartozás, soha semmi nem elegendő. A családi drámát igen szépen bemutatja a film, a két főszereplő, Jude Law és Carrie Coon a szerepeiket jól alakítják. A filmet Jude Law miatt néztem meg különben, a női karaktert megformáló színésznőt nem ismertem eddig. A közepes értékelést azért adom, mert a film azért néha unalmas, semmitmondó, a történetvezetése lagymatag. Számomra pedig a film egyáltalán nincs befejezve, félkész hatását érte el nálam. Egyszer nézhető filmek közé simán besorolható. Értékelésem: 5/10 (a két főszereplő alakítása miatt, akik megmentik a filmet)

2021.11.01 HE7EDIK

Fájdalmas életszerűséggel mutatja be, milyen nagyot lehet esni a magas lóról. Sokan azt hiszik, ha sok vagyonuk van, az majd örökké fog tartani. Holott elég egy baleset, munkahely megszűnése vagy váratlan halál, és hirtelen minden szertefoszlik. Nagy... Több

2021.10.21 VvV

Jude Law nem tartozik a kedvenceim közé. Vártam, hogy egyszer beindul a történet, de nem akart. Nem igazán tetszett, helyenként elég unalmas volt.

2020.11.03 bocerkaa

Érdekes karakterdráma, amiről elég vegyes infókat hallottam, de nem értem azokat, akik lehúzták, szerintem komoly mondanivalóval rendelkezik, és a színészi játék is kimagasló. Én azt mondom, ha adják a mozik, menjetek el rá, nem fogjátok megbánni. K... Több

2021.12.21 Lonka

A leggyengébb film, amit idén láttam. Nem jött át a film, pedig én türelmes voltam.

A film összbevétele 1 335 070 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 236 315 forintot termelt. A hazai mozik összesen 854 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Sean Durkin nyolc év után rendezett ismét mozifilmet. Szerző: hp

2018 áprilisában jelentették be, hogy a film főszerepeit Jude Law és Carrie Coon alakítják. Szerző: hp

A film forgatása 2018 szeptemberében kezdődött meg Kanadában és Angliában. Szerző: hp

A film világpremierje 2020. január 26-án volt a Sundance Filmfesztiválon. Szerző: hp

(2021. 01. 21.)
Üres ház
Legújabb rendezésében Sean Durkin páratlan finomsággal, eleganciával, szuggesztivitással és nem utolsó sorban egyedülálló időzítésekkel és arányérzékkel láttatja mozdíthatatlan tárgyként az emberi kapcsolatokat, érzelmeket. Több

(2021. 05. 06.)
A fészek egy minden tekintetben kompakt és berántós mozi, amelyben folyamatos a feszültség fenntartása, és akit még muszáj kiemelni Law mellett, az a remek Carrie Coon, vagyis két zseniális színész jól időzített találkozását láthatjuk egy erős drámában. Több