Hantahíradó

The Onion Movie

2024.02.28 Ahoj poplacsek

10/10, a felelősségelhárító nyilatkozatot olvasd el!

Ez egy zseniális hülyeséghalmaz, mégpedig a Family Guy legjobb pillanataihoz fogható töménységben és minőségben. Kellett egy 5-10 perc, mire rájöttem, hogy tulajdonképpen ma este nem lesz hagyományos értelemben vett film. Ha jól láttam, akkor ez egy Hírcsárda jellegű, de tévés formátumú idiótáskodás sorozat filmre vitele. Ennek megfelelő elvárásokkal érdemes hozzá közelíteni. Az eredeti tévés műsor ismerete nem szükséges, legalábbis azt hiszem, mert nekem így is beütött. Felelősségelhárító nyilatkozat: Csak saját felelősségre nézd meg! Egyáltalán ne nézd meg, ha a Family Guy, South Park, Ted, Borat, Wayne világa vagy a Hogyan rohanj a veszTEDbe idegesít.

2018.08.12 erahurka

Mint egész estés film kevésbé értékelhető, hiszen inkább rövidebb szkeccsekből áll, ezek viszont néha baromi jól vannak megírva. Nekem a második fele picit leült, talán a híradós csávó szálát sem erőltettem volna még ennyire sem, és akkor a rövidsége... Több

2016.05.03 JackieJacky

Nem az a tipikus vígjáték, érdemes megnézni. Főleg a bankrablós jelenet óriási!! Az mindent vitt!

2018.12.18 Paránytrilla

Zseniális társadalomkritika. Nem egy sablon film, kicsi, teljesen elkülönülő részekből áll, érdekes a humora.