Hogyan írjunk szerelmet

The Rewrite

2015.08.20 Filmzabáló

Ez a film arra pont elég volt, hogy a lányok rossz hangulatukban, szerelmes komédiára vágyva ellegyenek vele, de nem hinném, hogy bárki is újra fogja nézni. Hiányzott belőle az a bravúros ötlet és mindent elsöprő érzelem, ami például Az 50 első randiban vagy az Igazából szerelemben megvolt.

2016.09.02 Nnoorraa

Korhatár nélkül mindenkinek , az egész családnak igazi kikapcsolódás lehet. Igazi romantikus dráma, Hugh Granttől ezt vártam. Kicsit csöpögős, a kategória kedvelőinek tetszeni fog.

2016.08.23 beus1987

Teljesen korrekt kis film, kerek története van egy pici humorral megfűszerezve.

2015.10.20 J.Fatime

Nekem nagyon tetszett a forgatókönyve. Volt benne egy-két megmosolyogtató poén is, a cselekmény szerintem végig izgalmas és követhető, a karakterek kitűnően játszották a szerepüket,nem is kell ennél több pont így volt jó.

2015.02.11 S.Marika

Egy-két jó poén, hülye karakterek, gyenge történet, a végén persze valahogy mindenki mindenkinek megbocsát, és még a nap is kisüt. Ennyi.

2015.04.29 NeoLinda

Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy nézzem meg, ha már filmes suliba járok. Hát, az első fél órája még "okés" volt, de a többi... nagyon unatkoztam és vártam, hogy legyen már vége. A karakterekkel volt a legtöbb bajom. Na meg a történet is, szerintem sem... Több

2015.06.30 ZiggityZag

Nagyon aranyos, klasszikus romkom, de az érdekesebb fajtából, a karakterek és az egész szituáció is nagyon viccesek, nálam teljesen bejött.

2016.03.16 Bulki

Hát ilyen ellenszenves szerepben régen láttam Hugh Grantet, bár persze tudom, hogy a kedves, béna srác profilját régen maga mögött hagyta, de itt még a szokásosnál is ütnivalóbb volt. Ettől függetlenül persze lehet szórakozni a filmen, csak nagyon kötődni a szereplőkhöz nem annyira.

2015.01.30 modora

Imádtam ezt a filmet, könnyed, romantikus, szerethető alkotás.

2015.04.23 tom1462

Most végeztem vele. Semmi negatív és semmi pozitív élmény csak elment az idő. Nem mondom hogy rossz lenne ez a tanár diák történet csak a lényeg kicsit sablonos. Max 1x nézhető filem kategóriájába sorolnám.