Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Egyszerű és nagyszerű romantikus vígjáték egy kiégett forgatókönyvíróról, aki kényszerűségből írást kezd tanítani. Marisa Tomei és Hugh Grant érzelmes szálát nagyon szerettem. De ahogy fiatal nőcsábászt próbált alakítani Hugh Grant annyira nem.

indingo   2017. 04. 15.

Nem egy mozifilm szintű alkotás, de teljesen rendben volt a film, én kedveltem. Egy kiöregedett egyetem tanárról szól, aki legelteti a szemét a diákjain, majd egy nem várt szerelem érkezik az életébe.

szaka123   2016. 01. 25.

Nem tudtuk mit nézzünk, erre találtunk rá. Egyáltalán nem bántuk meg a megnézését. Jó film kikapcsolódáshoz, de semmi többet ne akarjuk tőle. Hugh Grant hozza a szokásos formáját! :)

TomÁcs   2018. 04. 24.

Nem csak a húszéveseké a világ. Erre mondatra főhősünk is rájön a film közepénél és az elérhető és tartalmas kikapcsolódás felé orientálódik. Végre egy film, ami nem tinikről szól.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Egyszerű, közhelyes és kiszámítható történet, ami nem moziba való. otthon a négy fal között elmegy kategória, de nincs benne sok. Grant sem tudta megmenteni.

Lonka   2017. 07. 27.

EGYSZER MEG LEHET NÉZNI A FILMET, DE NINCS BENNE SEMMI EGYEDI VAGY KÜLÖNLEGES. A TÖRTÉNETE ELÉGGÉ SABLONOS ÉS KISZÁMÍTHATÓ.

Timcsi   2019. 03. 30.

Nem a legjobb Grant film. A története kicsi mézes-mázas és kiszámítható. Közepes, egyszer nézhető.

Marisa Tomei

A filmbeli videó, amit Hugh Grant néz, a saját beszéde, amit a Golden Globe-díj átvételekor mondott el.

(kázsé)

Ebben a filmben dolgozott negyedszer együtt Hugh Grant és Marc Lawrence.

(kázsé)

Hugh Grant volt az első, aki elvállalta a szerepét.

(kázsé)

A filmet a Shanghai Nemzetközi Filmfesztiválon mutatták be.

(kázsé)

A Hogyan írjunk szerelmet minden eredetiséget nélkülöző, aranyos film az újrakezdésről, szerethető és meglepően jól kidolgozott karakterekkel. több»