Hogyan írjunk szerelmet

The Rewrite

2022.01.10 Lubi

A kiégett forgatókönyvíróból tanárrá avanzsált romantikus főhős szerelmének tankönyvszerű sablontörténete akár műfaji önreflexiónak is hathat, de valójában csak egy kellemesen szerethető romkom. A könnyed stílusukról nevezetes sztárokat szerepeltető ... Több

2017.04.15 indingo

Nem egy mozifilm szintű alkotás, de teljesen rendben volt a film, én kedveltem. Egy kiöregedett egyetem tanárról szól, aki legelteti a szemét a diákjain, majd egy nem várt szerelem érkezik az életébe.

2016.01.25 szaka123

Nem tudtuk mit nézzünk, erre találtunk rá. Egyáltalán nem bántuk meg a megnézését. Jó film kikapcsolódáshoz, de semmi többet ne akarjuk tőle. Hugh Grant hozza a szokásos formáját! :)

2019.07.25 Ms. Akárki

Egyszerű és nagyszerű romantikus vígjáték egy kiégett forgatókönyvíróról, aki kényszerűségből írást kezd tanítani. Marisa Tomei és Hugh Grant érzelmes szálát nagyon szerettem. De ahogy fiatal nőcsábászt próbált alakítani Hugh Grant annyira nem.

2017.10.21 Bazzzsi

Egyszerű, közhelyes és kiszámítható történet, ami nem moziba való. otthon a négy fal között elmegy kategória, de nincs benne sok. Grant sem tudta megmenteni.

2018.04.24 TomÁcs

Nem csak a húszéveseké a világ. Erre mondatra főhősünk is rájön a film közepénél és az elérhető és tartalmas kikapcsolódás felé orientálódik. Végre egy film, ami nem tinikről szól.

2017.07.27 Lonka

EGYSZER MEG LEHET NÉZNI A FILMET, DE NINCS BENNE SEMMI EGYEDI VAGY KÜLÖNLEGES. A TÖRTÉNETE ELÉGGÉ SABLONOS ÉS KISZÁMÍTHATÓ.

2017.12.13 Greeta

Jaj nekem is volt egy ilyen kéjenc docensem. A film maga olyan semmilyen. Hugh Grant már elég öregecske benne, és a története is elég lapos. Egy-két viccesebb jelenet van benne.

2019.03.30 Timcsi

Nem a legjobb Grant film. A története kicsi mézes-mázas és kiszámítható. Közepes, egyszer nézhető.

2019.06.02 petraszab

Ez egy nagyon helyes film és sokkal több egy egyszerű romantikus történetnél. Van egy mögöttes tartalma is.

2015.05.11 Curacao86

Kedvelhető kis limonádé film, kellemes kikapcsolódást nyújt. Persze ezen felül semmi extrát nem kapunk, sőt még egy (romantikus) vígjáték szintjéhez képest is kevés humor, vicces jelenet van benne. De ettől eltekintve még meg lehet nézni, mert sikerü... Több

2016.09.17 HannaK

Egyszerű film, semmi flanc. nekem tetszett.

2016.10.13 Hablaty

Sajnos a legtöbb jó poént már az előzetesben lelövik, a többit meg ki lehet találni.

2015.04.22 mimi

Ez a film arra pont elég volt, hogy rossz hangulatban, szerelmes komédiára vágyva elvoltam vele, de nem hinném, hogy újra meg fogom nézni. Hiányzott belőle az a bravúros ötlet és mindent elsöprő érzelem