Az ezüst jégkorcsolya

Serebryanye konki

2022.04.25 JRD

Havas, romantikus, orosz, látványos, egyben van

Ennyivel tudom jellemezni a filmet és ebben minden benne is van. Érdemes a figyelemre! De ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2021.06.16 Julia388759

Gyönyörű és inspiráló film, megbolondítva egy kis szerelemmel. Imádtam. Izgalmas és szórakoztató, mindenkinek ajánlom. 10 éves kortól még a gyerekekre is nagy hatással lehet, és motiválhatja őket a tanulásra, a jövőjük formálására. A legjobb film.

2021.06.16 Rea387147

Mondhatni ez a legszebb téli, romantikus orosz film, amit valaha láttam. Nem túl sok, pont annyi van benne mindenből, amennyi pont kell. (Romantikából, kalandból és minden egyéb másból egyaránt.) Imádom. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy kicsit is szereti a romantikus filmeket. Egy esélyt megér. A+

2021.06.27 acura steve

Az év egyik legjobb filmje

Meglepően jó film, minden szempontból, színészek, kép, zenei aláfestés, történet. Semmi hiányérzetem nincs, ami nem tetszene. Persze csak azoknak ajánlható, akiket nem untat a romantikus szál. Tetszett benne, hogy a romantika (vonzalom) kapott benne több időt, hogy kibontakozzék. Többszöri megtekintésre ajánlott, szerethető film.

2021.06.17 violet_hope11

Minden látszat ellenére ennek a filmnek szerintem nem a gyerekek a célközönsége. A történet végig lekötött, sok érdekes társadalmi és erkölcsi kérdést érint, bár kicsit hosszúnak éreztem a 2 órát. Tetszett az orosz környezet, Szentpétervár télen csod... Több

2021.08.24 szabmarc

Számomra picit lassan indult a film, a történet rövidebb játékidőben is összefoglalható lett volna, azonban egy kellemes vasárnapi love story kerekedett ki belőle. Éppen annyi romantika, kaland és dráma van benne, amennyit megkíván egy hasonló kategóriájú film, nem okozott csalódást.

2022.04.24 Fikatours_blogger

Profi látvány, kedves történet.