Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Az ezüst jégkorcsolya (2020)

Serebryanye konki

acura steve   2021. 06. 27.

Az év egyik legjobb filmje

Meglepően jó film, minden szempontból, színészek, kép, zenei aláfestés, történet. Semmi hiányérzetem nincs, ami nem tetszene. Persze csak azoknak ajánlható, akiket nem untat a romantikus szál. Tetszett benne, hogy a romantika (vonzalom) kapott benne több időt, hogy kibontakozzék. Többszöri megtekintésre ajánlott, szerethető film.

Julia388759   2021. 06. 16.

Gyönyörű és inspiráló film, megbolondítva egy kis szerelemmel. Imádtam. Izgalmas és szórakoztató, mindenkinek ajánlom. 10 éves kortól még a gyerekekre is nagy hatással lehet, és motiválhatja őket a tanulásra, a jövőjük formálására. A legjobb film.

Rea387147   2021. 06. 16.

Mondhatni ez a legszebb téli, romantikus orosz film, amit valaha láttam. Nem túl sok, pont annyi van benne mindenből, amennyi pont kell. (Romantikából, kalandból és minden egyéb másból egyaránt.) Imádom. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy kicsit is szereti a romantikus filmeket. Egy esélyt megér. A+

violet_hope11   2021. 06. 17.

Minden látszat ellenére ennek a filmnek szerintem nem a gyerekek a célközönsége. A történet végig lekötött, sok érdekes társadalmi és erkölcsi kérdést érint, bár kicsit hosszúnak éreztem a 2 órát. Tetszett az orosz környezet, Szentpétervár télen csod... több»