Száguldó bosszú

The Wraith

A film egyik központi helye a Big Kays Burger, ahol Keri is dolgozik. Ez egy speciális, külön ehhez a mozifilmhez épített díszlet, ami a 2775 East Benson autópályán volt, de már lebontották.Szerző: Archívum

A filmet teljes egészében az arizonai Tucsonban forgatták. A dombos felvételeket a város déli oldalán, a Freeman úton forgatták. Keri (Sherilyn Fenn otthona ) a film készítése alatt a 2128 East 5th Street címen található.Szerző: Archívum

A filmben használt kocsi a Turbo Interceptor Dodge M4S, amiből hat darab készült a forgatásra, melyeket a Chrysler Corporation és a PPG Industries készített. Ebből két kaszkadőrautó és négy úgymond "próbabábu" volt, amit a forgatás során elpusztítottak.Szerző: Archívum

A Wrait egyfajta emlékfilm is egyben, hiszen az egyik operatőr, név szerint Bruce Ingram és egyik kollégája forgatás közben szörnyethaltak.Szerző: Archívum

A mozikban 1986. november 21-én mutatták be a filmet az Egyesült Államokban. A bevétel az USA-ban 1 402 535 dollár, világszerte pedig 3,5 millió dollár volt.Szerző: Archívum

A film készítési és gyártási munkálatain két cég osztozott. Az első a Turbo Production, a második a New Century Entertainment Corporation. A forgalmazó pedig a New Century Vista Film Company volt.Szerző: Archívum