Száguldó bosszú

Száguldó bosszú

The Wraith

Egy gonosz földönkívüli idegent megfosztottak az életétől, ám most új lehetőséget kap, hogy egy testbe költözve javítson földi életén. Nem kell mást tennie, mint hogy segítsen egy fiatal lány szerelmének beteljesülésében. De a gonosz lélek bosszút is forral: szeretné megleckéztetni azokat, akik egykor meggyilkolták...

(erare)

Randy Quaid
Randy Quaid
David Sherrill

2020.08.29 Interfectorem Sabnock

Fiatal korom egyik meghatározó filmje.Sheen nagyon jól alakított benne,és persze a mi generációnkból szinte mindenki szerelmes lett Sherilyn Fenn-be.Egy izgalmas,szép,és kissé romantikus sci-fi thriller a nyolcvanas évekből.Még ma is megállja a helyét.

2016.02.14 Örny

Ez egy nagyon jo film és nagyon tetszett megnézném most is de nemtudom sajnos. valaki segitene hogy tudom megnézni köszönöm

A film egyik központi helye a Big Kays Burger, ahol Keri is dolgozik. Ez egy speciális, külön ehhez a mozifilmhez épített díszlet, ami a 2775 East Benson autópályán volt, de már lebontották.Szerző: Archívum

A filmet teljes egészében az arizonai Tucsonban forgatták. A dombos felvételeket a város déli oldalán, a Freeman úton forgatták. Keri (Sherilyn Fenn otthona ) a film készítése alatt a 2128 East 5th Street címen található.Szerző: Archívum

A filmben használt kocsi a Turbo Interceptor Dodge M4S, amiből hat darab készült a forgatásra, melyeket a Chrysler Corporation és a PPG Industries készített. Ebből két kaszkadőrautó és négy úgymond "próbabábu" volt, amit a forgatás során elpusztítottak.Szerző: Archívum

A Wrait egyfajta emlékfilm is egyben, hiszen az egyik operatőr, név szerint Bruce Ingram és egyik kollégája forgatás közben szörnyethaltak.Szerző: Archívum