Gyilkológép

Gyilkológép

Death Machine

A Chaank Armaments cég azzal kísérletezik, hogy olyan harci gépet hozzanak létre, amely félig gép, félig ember. Az eddigi kísérletek csúfos kudarcot vallottak és miután az egyik gép több ártatlan embert is megölt, a projekt vezetőjét, Jacket kirúgják a vállalattól. A férfi azonban igazságtalannak… Több

Ország: Japán, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1999.02.25.

2024.02.22 Tomipapi

Szerintem annyira gagyi, hogy már szinte vicces. :) De lehet, hogy csak ízlés kérdése, kinek mi a jó és a rossz kategória. Mivel nagy munkájuk fekszik a film elkészítésében, két csillagot adok rá. De szerintem nem ér meg annyit sem. De kegyelmes vagyok.

2022.07.26 Filmimado

Végülis, egész jó volt

Ahhoz képest, hogy egy alacsony költségvetésű, független sci-fi akciófilmről van szó, és egy rendező első bemutatkozása, egész jól sikerült. Izgalmas cselekmény, megfelelő színészi játék (ezen megjegyzés nem vonatkozik Dourifra, aki egyenesen zseniálisan játszott benne). Ezeken kívül a speciális effektek is nagyon jól néztek ki.

2019.11.17 Kóborló

Elpusztíthatatlan állkapcsok

Egész sok filmben láthattuk már, hogy soha nem túl jó ötlet, ha a technika adta lehetőségeket keresztezik a harcászati eszközökkel, és mindez egy fémszörny formájában születik meg (az már csak mellékes, hogy eme teremtmény tudós atyja pedig totál elm... Teljes kritika

2023.09.03 Jocpappa

10/5

A Penge rendezőjének első filmje, és 10/10, ahogy indul. Baró a főgonosz, fasza a hangulat és a díszlet. Azt hittük, egy alulpontozott Dredd bíró type filmet láthatunk. Aztán ahogy halad a sztori, egyre fárasztóbb katyvasz lesz belőle. A végére pedig egy ordítozós, gépcsattogós ízetlenségbe fordul. Kár érte, mert lett volna egy erős B filmes vibe-ja.

2021.06.14 Janó

Végig szórakoztató volt, a karakterek érdekesek és a humor is működik. Nyilván egy alacsony költségvetésű horrorfilm, de azok közül a jobbik fajta.

A film gyártási költségvetése mindössze 500 000 angol font volt.Szerző: Filmimado

Maga a rendező a premier előtt sosem volt elégedett a végeredménnyel, számos szerkesztést végzett a filmen. Végül elkészítette a saját változatát.Szerző: Filmimado

A filmnek négy különböző verziója létezik, az egyik a 111 perces (rendezői változat), a leghosszabb 128 perces, valamint egy 85 és egy 99 perces verzió (ez utóbbit Észak-Amerikában forgalmazták).Szerző: Filmimado

Stephen Norrington ezzel a munkájával győzte meg a producereket arról, hogy ki legyen majd az 1998-as, Penge című film rendezője.Szerző: Kóborló