Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Márton   2019. 01. 26.

A mélytengeri

Rengeteg rossz véleményt hallottam már jelen filmünkről, sőt tulajdonképpen még nem is nagyon találkoztam olyan személlyel, aki kimondottan szerette volna ezt a filmet! Pedig a maga nevében egyáltalán nem volt egy rossz film, én amolyan átlagosnak nevezném, semmi kimagaslót nem nyújtott, viszont képes volt másfél órára lekötni a figyelmemet és olykor-olykor még szórakoztatott is! A film 1989-ben került a mozikba és talán nem is volt még egy olyan év mint az, hisz három elég hasonló film is bemutatásra került! A Mélység titka ami a maga nevében egy kiváló film volt, pazar látványvilággal, jó színészi és készítői gárdával! A másik film szintén ebből az évből, a Leviathan volt, ami már nem csa... több»

Ronin   2016. 11. 14.

nagyon gyenge horror, naiv sztori, rossz szineszek, érdektelen szereplők, béna effektek

Kinek ajánljuk? Akik szívesen a retróznak vagy csak szeretnének egy tengeri szörnyes filmet elővenni a praktikus effektek korából. több»