Hárommal több esküvő

Hárommal több esküvő

Three many weddings

Ruth semmi másra nem vágyik, csak a boldogságra, és egy férfira, aki szereti. Ezért elképzelni sem tud rosszabbat, mint, hogy egy lakodalomban szakítson vele a barátja. Ruth úgy érzi, a világ esküdött össze ellene, amelyben az egyetlen vigaszt az autójában újra és újra megszólaló, nyolcvanas… Több

Forgatókönyvíró: Pablo Alén, Breixo Corral
Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2014.03.06.

2019.11.30 dailyfilmsan

Eléggé jól szórakoztam rajta. Mint nő, számoltam a tipizálásokat amik a fajsúlyát adják az egész vígjátéknak. Kicsit sem hervasztó igényes narratívája van ami a mai vígjátékoknál nagy szó. Kis finom alkotás ami kellemesen elszórakoztat.

2016.10.20 MMcFly2015

Egy könnyed vígjátékra számítottam, de sajnos csalódást okozott. Tudom értékelni a jó romantikus vígjátékokat, viszont ebből a filmből a poénok erősen hiányoztak. 1-2 párbeszéden elmosolyogtam, de a másfél órában főleg a romantika dominál. Így untam, és a játékidő a duplájának érződött.

2016.04.30 Leoni

Kicsit agyament spanyol vígjáték, de én annyira nem vártam ilyen beteg poénokat a filmtől, hogy a meghökkenésemben nevettem. A főszereplő színésznő nagyon tetszett, amellett hogy csinos, még jó komika is.

2015.06.30 drsolomon

Jó humorú, minőségi vígjáték, ami végre szakít a klisékkel. Egyedi poénokkal, frappáns megoldásokkal nevetteti meg a nézőt. A színészek viccesek, szerethetők.

2015.05.12 july

Annak ellenére hogy vígjáték, nem sokat tudtam rajta nevetni. Nincs humor, se színészi játék, se romantika. Hiányzik az eredetiség, debilek a viccek. Felejthető.