Beugró a Paradicsomba

Ticket to Paradise

2023.06.06 Gamehun638

Egy átlag romantikus vígjáték, semmi több. Amire lehetett volna építeni (a két főszereplő), arra nem tették. Ha valaki szereti őket, akkor megvan az esti mozi, de semmi több.

2023.03.05 stomachh

Könnyed romkom kliséhalmaz. Semmi újdonság, semmi extra. Robertset és Clooneyt viszont nagyon jó volt látni ismét egy filmben. Elvitték a hátukon a filmet és láthatóan remekül tudnak együtt dolgozni.

2022.10.25 turjild

A történet elég kiszámítható volt. A legviccesebb a film végén a kimaradt jelenetek voltak. Egy egyszer nézhető, sablonos romantikus film, csodás helyszínen.

2022.10.09 HitGirl

Nagyon jól szórakoztam, csak épp nem is értem, hogy ma már miért van szükség ilyen filmek elkészítésére. Szerintem itt a kültségvetést a két nagy sztár szerepeltetése vitte el, holott egy jobb írót is meg lehetett volna fizetni ebből a pénzből.

2022.10.08 Dada

Bár Clooney és Roberts castingolásának nagyon örültem, alapjában véve szerintem nem egy nagy szám ez a film. A humora persze egyértelműen nagyon kellemes, de a sztori valahogy olyan klisésre sikerült.

2023.02.19 Kempes

Sablonos, néhol már fájóan naiv, itt-ott vicces, kb. ennyi. A két sztár viszont láthatóan nagyon élvezte.

2022.10.11 JamesBont

Nagyon vártam ezt a filmet, főként a szereposztás miatt, az egész sztori egyébként is nagyon könynedre sikerült, de nem hiszem, hogy valaha még meg fogom nézni. Szerintem ez pont az a ketegória.

2022.10.06 joe

Alapjában véve nincs baj ezzel a filmmel, csak épp annyira a kilencvenes évek hangulatát hozta nálam, hogy már szinte fájt. :D Amolyan súlytalan és sehová sem tartó sztori, de ettől függetlenül érdemes belevágni.