Tökéletes ragadozó

Tökéletes ragadozó

Alien Lockdown

Egy titkos laboratóriumban Dr. Alan Woodman egy 5000 éves idegen lény életre keltésén fáradozik, hogy megteremtse a leghatékonyabb fegyvert, egy valódi gyilkológépet. A kutatóközpontban bekövetkezett katasztrófa során azonban a bestia kiszabadul és vérengző ámokfutásba kezd. A katonaság a lény elpusztítására egy speciális elit csapatot küld. A harc azonban egyenlőtlennek tűnik, hiszen a vérengző bestia valóban maga a tökéletes ragadozó: villámgyors, rendkívüli ereje pedig minden kioltott élettel tovább nő.

Rendező: Tim Cox
Premier (HU): 2008.02.25.
Michelle Goh
John Savage

2021.01.26 B.Balint0210

Erőltetett, drámának csúfolt képsorok, buta karakterek, indokolatlan döntések sora a filmben. Gyakorlatilag minden kivitelezés iszonyat gyenge ebben az "alkotásban", én magam úgy vagyok vele, hogy 1,5 órát elvesztegettem az életemből, hogy ezt végignéztem.

2016.07.09 Hitman

Talán nincs is értelme véleményezni. Egyetlen oka van, amiért érdemes megnézni, méghozzá az, hogy ilyen borzalmat még egyet biztos nem fog senki látni. Egyedi darab, páratlanul rossz.

2017.11.22 entercode

Tim Cox adott egy pofont a műfajnak, ezzel a filmmel még a potenciális nézőit is megalázta. Mégis kinek készítette? Nevetséges karakterek, erőltetett, de továbbra sem érezhető feszültség, ostoba forgatókönyv, lekoppintott történet. Bár elnézve a filmográfiáját, a korábbi filmjei sem valami sikeresek...