Norbert93   2019. 05. 17.

Az első évad lenyűgözőre sikeredett és ha csak azt láttam volna, akkor minde további nélkül 5 csillagra értékelném, de az elkövetkezendő évadok jelentős minőségbeli hanyatlás produkáltak. Összesítve is csak gyenge 4-est tudok rá adni.

beero88   2016. 01. 17.

Nem szenved hiányt ez az anime a brutalitásban és vérben. Azon kívül ugyebár ezek a ghoulok is nagyon ügyesen ki vannak találva. Nekem személy szerint igen bejövős volt.

Kurona és Nashiro is ugyanolyan fél ghoul mint Kaneki.

(beero88)

Amikor Suzuya a Bagoly-al (Owl) harcolt elvesztette a jobb lábát a mangában, az anime-ben viszont nem.

(beero88)

A Tokyo Ghoul anime főleg a második évad nagyon sok mozzanatot átugrott ami a mangában benne van.

(beero88)

One Eyed King az igazi vezére az Aogiri-nek. Kiléte ismeretlen.

(beero88)

Taro-chan egyike Dr. Kanou félresikerült kísérletének.

(beero88)

Banjou az egyetlen ghoul aki fél a kísértetektől.

(beero88)

Hinami-nak kétféle Kagune-ja van. Koukaku és Rinkaku.

(beero88)

Míg a mangában Kaneki nagyon gyűlöli az Aogiri-t addig az anime-ben csatlakozik hozzájuk.

(beero88)

A Tokyo Ghoul-nak van három light novel-je. Ezek a Hibi, Kuuhaku és Sekijitsu.

(beero88)

A Tokyo Ghoul Oneshot-ban Kanekit, Touka csak Kaneki-sannak vagy Senpai-nak hívja.