beero88   2016. 01. 17.

Nem szenved hiányt ez az anime a brutalitásban és vérben. Azon kívül ugyebár ezek a ghoulok is nagyon ügyesen ki vannak találva. Nekem személy szerint igen bejövős volt.

Norbert93   2019. 05. 17.

Az első évad lenyűgözőre sikeredett és ha csak azt láttam volna, akkor minde további nélkül 5 csillagra értékelném, de az elkövetkezendő évadok jelentős minőségbeli hanyatlás produkáltak. Összesítve is csak gyenge 4-est tudok rá adni.

Kurona és Nashiro is ugyanolyan fél ghoul mint Kaneki.

(beero88)

Amikor Suzuya a Bagoly-al (Owl) harcolt elvesztette a jobb lábát a mangában, az anime-ben viszont nem.

(beero88)

A Tokyo Ghoul anime főleg a második évad nagyon sok mozzanatot átugrott ami a mangában benne van.