Tortúra

Misery

2016.10.26 Scramananga

Garantált élvezet. A film egy érzésre, egy érzelemre játszik rá, mégpedig a gyűlölet-feszültség egyvelegre. Nagyon jól. A történet izgalmas, lebilincselő, és iszonyú feszült. Az ember nem bírja otthagyni a képernyőt, annyira várja a végét. A gyengesé... Több

2020.09.21 HannaK

Kathy Bates zseniális a filmben. Van az egészben valami, ami miatt hihetővé válik a történet és ezért lesz még sötétebb és mélyebb az egész.

2015.11.21 irongozu

Ez a thrillerek thrillere. Kötelező megnézni aki szereti ezt a műfajt. És Kathy Bates!!! Az egyik legjobb szerepe.

2019.04.27 Anti007

Annie rajongása,és tombolása zseniális!

Vitathatatlan, hogy a legjobb Stephen King adaptáció. Nagyon jó sztori, remek színészek (kiváló szinkron). Részemről ajánlom mindenkinek. ;)

2019.04.27 petraszab

Túl sok a véletlen a filmben, ami miatt nekem nem annyira hihető az amúgy kellően beteg film.

2017.05.29 Zoer8993

Ez a film teljes szórakozást ígér a nézőjének. Nagyszerűen kiaknázza az érzelmi szálakat ami feszültséget kelt a nézőben is. A sztorija igazán érdekfeszítő és fordulatos.

2017.03.11 NorbiP

Thrillernek kifogástalan. Nagyon jól játszik James Caan, de Kathy Bates viszi el a pálmát. Bárkinek tudom ajánlani, aki szereti az izgalmas thirllereket.

2019.02.07 vyctoria79

Nem tartozik a kedvenc Stephen King regényeim közé, de a megfilmesítés nagyon jól sikerült. Kathy Bates feledhetetlen alakítást nyújt, ahogyan az őrülettel a szemében képes odacsapni, utána pedig fülig érő mosollyal - mintha misem történt volna - folytatni a hétköznapi életet, nos már csak ezért is érdemes megnézni.

2016.12.09 Pappcsino

Ez a film garantáltan tetszeni fog mindnekinek még akkor is, ha akad benne néhány kisebb hiba. Nagyon izgalmas, rabul ejtő a történet, pattanásig feszült. Néha azonban akadnak benne felesleges részek.

2015.06.26 FarZoo

Kiváló rendezés és színészi alakítás, kategóriájában egyedülálló film. Végig jelen van az a feszült, sejtelmes hangulat, amit a műfajtól elvárhatunk. Hiteles a színészek alakítása, amitől még izgalmasabbá válik a film.

2015.06.19 ElfRider

Kathy Bates miatt néztem meg ezt a filmet, mert véletlenül megláttam, hogy szerepel benne, és az Amerikai Horror Story után kíváncsi voltam a játékára. Nem gondoltam volna, hogy egy íróról és a rajongójáról szóló kicsit régebbi film ennyire tetszeni fog, de nagyon bejött. Van egy különös hangulata.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Kicsit sablonos, tipikus a történet de mégis izgalmasan, érdekesen van előadva ezért nem untatja a nézőt. Egyszeri nézésre szórakoztató, izgalmas, leköti az embert.

2016.02.25 Kicc

Letaglózott ez a film, minden értelemben. Remekül meg lett teremtve a hangulat, folyamatosan volt bennem nézőként egy bizonyos fokú rettegés és aggodalom, és végig azon kattogott az agyam, én vajon mit tennék Paul Sheldon helyében. Ez a legjobb, legm... Több

2015.11.04 Ballerz93

Kifejezetten tetszett ez a film. Egy ritka jó és kellemes film ez. Nem is igazán kell, sokat tegyek, hozzá. Érdemes megnézni és saját szemünkkel megtapasztalni mit is hoztak össze. Szerintem bőven átlagon felüli a kategóriájában.