Az égbolt minden istene

Az égbolt minden istene

Tous les dieux du ciel
Kovacs

A 30 éves Simon egyedül él Franciaország peremi, elhagyatott részén, egy tanyán. A gyári munkás magányában egyetlen társa nővére, Estelle, aki a mai napig viseli egy szörnyű gyermekkori baleset testi és lelki nyomait. A bűntudattal és gyásszal teli Simon természetfeletti erőkkel kezd… Több

Rendező: Quarxx
Forgatókönyvíró: Quarxx
Ország: Franciaország
Premier: 2020.04.11.

2020.08.17 BalogJoe

Imádom!

Imádom az ilyen, a témát merészen megfogó filmeket, a hiányosságai ellenére is, mert folyamatosan meg tudott hökkenteni!

2020.04.06 valaja

Óriási ez a film, a rendező zseniálisan használja ki a thriller valamennyi műfaji lehetőségét. Az eredmény egy rendkívül stílusos, nyers, megrázó s őrült produkció, amit mindeninek bátran ajánlok.

2020.04.08 Kovacs

Nagyon jól ki van találva az alapkoncepció azt meg kell hagyni, de a sztori maga rettenetesen ötlettelen. Kicsit csalódott vagyok, hogy kissé fantáziátlanul tálalták a cselekményt, mert ez eléggé keserű szájízt hagyott maga után.

2020.04.03 Pető

Számomra elég kellemetlen élményt nyújtott a film, egyszerűen zavaró volt nézni, végig rossz benyomást gyakorolt rám. Merész témát dolgoz fel, de nekem a megvalósítás sajnos nem jött be.

2020.04.07 issue

Oké, én ezt a filmet eléggé sunyítva néztem végig. Nemcsak nyomasztó, de elképesztően kényelmetlen nézni, nagyon "disturbing". Máskülönben nagyon jól néz ki, de én ezt meg nem nézem még egyszer. És ezt nem negatívumként rovom fel.