Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Hibrid
Adrien Brody

Lonka   2018. 08. 28.

Kicsit beteg a története, de egy sci-fi kedvelőt ez nem rettenhet vissza. A lokigai baik miatt csak 3 csillag.

sabnock666   2018. 08. 28.

Ez most nem sikerült. Olyan se eleje, se vége érzésem van,ha nézem... Fura, idegesítő, kissé beteges az egész....miért fejlődött ki olyan gyorsan, és mi volt amúgy a céljuk vele, pont ez nem derült ki... Kusza, egyszer nézhető.

czigler.nora   2017. 08. 15.

Én nem hittem el ezt a filmet, hogy mennyire agybeteg, te jó ég! A cicás résznél ki akartam kapcsolni. Azt is kellett volna tennem, mert ez a film bizony nem lett jobb, iszonyú volt..

Megamovie   2016. 02. 17.

A történet egy tudós házaspár sikertelen kísérletétt mutatja be.A sztori nem a legjobb,a szerelők nagyjából rendben vannak,de az egész filmen érződik a B kategória.

portal91   2016. 06. 26.

Hehe megosztó a film, ahogy olvasom (máshol is), szerintem egy nagyon kiemelkedő darab a témán belül, írtó jó a sztori és a hangulata valami eszméletlen jó, de mégis hiányzik belőle valami, talán a Hibrid túl gyorsan fejlődött.

Kinek ajánljuk: Azoknak, akik nem bánják, ha egy szörnyfilmben a szörnyfilm rész a leggyengé több»

A filmhez 11 különböző Dren-vázlatot készítettek.

(ps)

Delphine Chanéac a film kedvéért kopaszra borotválta magát.

(ps)

A forgatás 43 napig tartott.