A gazdatest (2006)

Gwoemul

szucszoli   2019. 08. 17.

Kicsit meglepödtem ezen a sok alacsony értékelésen, de az a helyzet, hogy ez a film messze sokkal inkább szórakoztató, minthogy komolyan számon tudnék rajta kérni bármiféle elvárást, amit sokmás esetben nem tudnék csak úgy elnézni. Érezni a színészek... több»

rbernadett   2015. 05. 04.

Én ezzel a filmmel igazán nem tudok mit kezdeni. Nem tudom, hogy ez most vígjáték lett volna vagy dráma vagy valami társadalomkritika. Egy szóval tudnám illetni: fura.

Ragemarci   2015. 11. 01.

Helyenként totál abszurd összességében meg fury anti-zsáner film.

Akodako   2015. 06. 20.

Egyaltalan nem kötött le a film . igaziból nehéz is megmondani hogy miről szól mi a mondanivalója . A színészek alakítása is meglehetősen amatőrnek tűnt.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)

A filmre hazájában több mint 13 millió jegyet váltottak, ez körülbelül az ország teljes lakosságának 20%-át jelenti.

(Mavil)

A film nagyon jó kritikát kapott, és 18 különféle díjat zsebelt be.

(Mavil)

A film 11 millió dollárnak megfelelő vonból készült és 87 millió dollárt hozott vissza, így a mai napig ez a legnagyobb sikerű dél-koreai mozi.

(Mavil)

A rendező szerette volna, hogy a lény hitelesnek tűnjön, ezért a külsejénél nem a látványossági szempontokat tartotta fontosnak, hanem praktikussági okokra törekedett.