Toxikoma

Toxikoma

2021.09.10 eve58

Zseniális, letaglózó, felemelő. A színészek alakítása egytől-egyig magával ragadó és hiteles, főleg a Győzőt alakító Molnár Áron és a Csernus dokit domborító Bányai Kelemen Barna, de az Éva nővért alakító Török-Illyés Orsolya is remekelt. Én imádtam minden percét. Mindenkinek látnia kéne.

2021.09.04 Gyula

Oké, ez a film nagyon ott van, kegyetlen és kimért, nagyon hangulatban kell lenni hozzá, az egyszer biztos.

2022.06.17 Tóth István

Gyenge élet

Szerintem nem kell senkinek bemutatni kiről és miről szól a film, de sztem hihetetlen gyenge alkotás... Bemutató alapján vártam de csalódás volt számomra. Egy unalmas délutánra ajánlom maximum.

2021.10.12 Zsófi Várhalmi

Mindkét színész nagyon jól és hitelesen játszott, magával ragadó film, elgondolkoztató, és tetszett, hogy Csernus Imre doktor másik oldalát is láthattuk.

2021.09.03 panhnedy

Én egy kicsit teátrálisnak éreztem az egészet, persze ettől függetlenül nagyon jól nézett ki, de valahogy olyan hiányérzetem maradt utána.

2021.08.22 herc136

Premier előtti vetítésen láttam a filmet. Molnár Áron és Bányai Kelemen Barna kiváló alakítást nyújtottak. Szerettem, ahogy Csernus doki esendő oldalát is bemutatták.

2022.02.20 Kommentelek

Nem rossz, de nincs befejezve

Kár, hogy önéletrajzi regény, így nem derül ki, hogy mi igaz és mi a képzelet szüleménye. A vizuális részek jók. De ilyen razzia a világon nincs, mint ami a filmben látható. Hirtelen lett vége, és nem került kifejtésre a leszokás maga, a barátság Csernussal és az, hogy mi lett a feleség-gyerek kombóval.