Transzcendens

Transcendence

2016.01.26 Elkoo

Jó alap ötlet,de szerintem nem lehet a jó filmek kategóriájába besorolni.Sokkal többet reméltem ettől a filmtől...

2015.05.06 smith

Már maga az ötlet is zseniális, hogy valakinek az elméjét beszippantja egy számítógép, hisz sokaknak eszébe jut ez, hogy mi lenne, ha a számítógépek életre kelnének, önállóan gondolkodnának, és az emberek ellen fordulnának. A vizuális effektek egykét helyen olyanok, hogy leesik az ember álla. 5/5

2015.04.22 superxaba

Monsanto és a multinacionális cégeket, a monopolt fényező filmnek találom, de egy jó mozi arra nézve, hogy jó is kisülhet abból, ha nem a megszokott szabályok szerint zajlik az élet.

2015.06.06 VenuszProjekt

Nem rossz film, viszont sokkal jobb is lehetett volna. Tetszik a mondanivalója és úgy az egész sztori is. Ez is az elgondolkodtató kategóriába tartozik, ezért is tartom értékesnek, de az tény, hogy lett volna még mit finomítani rajta.

2015.05.10 adibandii

Tetszett,csak kár,hogy nem nézhettem végig este,de ma bepótolom!Johnny Depp,mint mindig,remek.A történet eredeti és izgalmas.Szerintem nagyon jó film,nekem tetszett.

2015.11.04 sztankobazsi

Tény, hogy nem a világ legjobb filmje de egy kicsit elgondolkodtató. Nagy színészi alakítások nincsenek a filmben, Deppel akarják eladni, de ő csak mellékszereplő, az igazi főszereplő Rebeca Hall, aki ugyanazt az idegesítő, rideg, csajt játssza, akit... Több

2015.06.19 ElfRider

Nem nagyon foglalkoztak még a filmiparban ezzel a témával, így nagyon vártam hogyan közelítik meg. A téma is érdekel, hogyan lehetne az emberi tudatot átvinni a számítógépbe. Jó lett a film, sejtettem, hogy a végén valami nem fog stimmelni a géppel,... Több

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Transzcendens című film alapötlete külön elismerést érdemel, nagyon jól átgondolt sztori képezi a film alapját. Èn a kivitelezésben sem találtam semmi kivetni valót, azt hozta, amit vártam tőle. Tetszett a lezárása is.

2015.04.25 titra

Nem olyan rég láttam, és alig emlékszem belőle valamire, ami említésre érdemes lenne. Unalmas. A téma nem új, de ettől még rengeteg lehetőség van benne ahhoz, hogy szinte bármennyi jó filmet lehessen készíteni belőle. Ez most nem sikerült.

2015.03.14 inemeth

Gyenge dramaturgia és látvány. Inkább egy érdektelen sci-fi sorozat jut eszembe a filmről. Johnny Depp talán leggyengébb filmje.

2016.08.24 Emma109

Én többet vártam tőle, untam.

2015.08.08 Filmzabáló

Sok rosszat hallottam erről a filmről, ezért egészen sokáig nem nagyon fűlött hozzá a fogam, hogy megnézzem. Pedig nem is volt rossz. Jó, nem volt az 2014-es év filmje, de nem bántam, hogy egy estét rászántam belőle az életemből. Volt benne pár érdekes gondolat, és még egy-két csavar is.

2017.02.25 Péter

Nagyon érdekfesztíő film volt, tetszett az alapötlet is, az egész film kibontakozása és végkifejlete. Nagyon durva karakterfejlődés figyelhető meg a filmben.

2015.01.29 nikiszalanics

Az alapötlet tetszett akár Jó is lehetett volna, de szerintem nem lett jó film. A kidolgozás és a megvalósítás valahogy nem úgy sikerült, hogy ez egy szerethető film legyen. A vége meg kifejezett tiszta értelmetlen lett. Egyszernézős-felejtős. Kár érte.