tamas84   2017. 02. 24.

A sztori egész ütősnek tűnt, valahogy mégis kielégítetlenül hagyott, és anem markolásztam a fotel karfáját az izgatottságtól. Érzelmileg elég alacsony lángon égett. A színészek kicsit keveset tettek bele magukból. Amúgy végülis jó volt, érdemes megnézni.

Sziszi   2018. 11. 09.

Számomra egyértelműen csalódás volt a film. Jim Carrey ennél sokkal jobb produkciót érdemelt volna. Ez egy unalmas, semmitmondó, tökéletesen üres és még csak nem érdekes. Engem egyáltalán nem kötött le, a sztori lapos, a rendezés pedig átlag alatti.

lollipopp   2018. 11. 04.

Jim Carrey miatt néztem meg ezt a filmet, bár ritkán látni ilyen szerepben, szerintem egész jól alakított. Igaz, maga a film nagyon gyenge volt és még Carrey alakítása sem tartotta meg igazán.

Bady   2018. 11. 03.

Egy kissé csalódott vagyok, egyáltalán nem erre számítottam. A képi világa egész jól el van találva, de sajnos ez nagyon kevés. Szerintem eléggé tartalmatlan a sztori, szóval nálam nem igazán lépett túl az egyszer nézhető kategórián. Nagy kár.

hedva   2016. 12. 28.

Volt benne egy magyar is, Márton Csókás. :) Jó film volt szerintem, Jim Carrey, mint mindig, most is nagyot alakított.

Robert Więckiewicz
Robert Więckiewicz
Marton Csokas
Jim Carrey

Marianna Figurska (Olga) a való életben Agata Kulesza lánya. A két színésznő most először állt együtt a kamerák elé.

A film forgatása 2015. november 12-én kezdődött meg Krakkóban, Lengyelországban. A munkálatok december 13-án értek véget.

A film alapjául a The New Yorker 2008-as, 'True Crime' című cikke szolgált David Grann tollából.