Újrakezdők - Szerelmes szingli szittert keres

The Rebound

2020.10.07 HannaK

Imádtam a két főszereplőt benne, Zeta-Jones nekem néha kicsit merev, de ebben jó volt. A története kis limonádé, de szerethető.

2017.04.12 indingo

Nekem meglepően tetszett a film, végig lekötötte a figyelmemet. Szépen bontakozik ki a a szerelmesek története, nem éreztem zavarónak sem a korkülönbséget, talán Görög László szinkronja zavart csak egy picit.

2016.04.10 Szilonka

Aranyos film, egyszer meg lehet nézni. Romantikus és helyenként még vicces is. A történet bár nem túl eredeti, de szerethető kis film volt. Catherina Zeta Jones bombanő a filmben.

2019.08.01 Ms. Akárki

Imádnivaló és nagyon jó humorú romantikus vígjáték. Erő nő karakater aki nem hagyja hogy az élet elnyomja. Nekem kifejezetten tetszett hogy a babyszitterbe szeretett bele végül.

2016.05.06 TomÁcs

Aranyos film volt, nagyon kis cukik voltak a gyerekek. A története jól adagolja az információkat, én nem unatkoztam rajta.

2016.02.19 Lonka

Aranyos, romantikus film. A fiatalabb fiú, idősebb nő párnak mindig van egy kis pikantériája. Kezdetben nem akarták beismerni, hogy őket egymásnak teremtették, de évekkel később az érzéseik utat törtek maguknak.

2019.08.07 Greeta

Catherine Zeta-Jone egy bombanő, nem csoda hogy nem tud neki senki sem ellenállni. A történetre az a jó szó, hogy bájos. Nem hibátlan, de a maga esetlenségével lesz igazán kedvelhető.

2016.10.07 a-arnold

Valóban kellemes kis film, de már a legelején kiszámítható, hogy a végén összefognak jönni :)

2016.02.27 H.a.n.n.a

Kedves és romantikus kis film. A történet persze kiszámítható, de vannak benne humoros és aranyos részek. Tetszett, hogy nem azonnal jön össze a párocska, hanem eltelik pár év azt hiszem.

2016.08.24 Emma109

Kellemes kis film ,egyszer véletlenül csíptem el. Nekem bejött.

2018.07.30 varkonyiildi

Könnyed, aranyos, kicsit átlagos vígjáték, amit egyszer meg lehet nézni. A sablonok kicsit zavaróak voltak, az üresjáratokat untam, a film túl hosszú a tartalomhoz képest.