Elvis

Elvis

2022.07.03 SzupiMester

Elfogultan

Mivel alapból Elvis számomra mindig is a legnagyobb, egy ikon, akit születésem óta imádok, ezért nem tudok rosszat írni. Ha csak mosogatófiúként tűnne fel a filmben akkor is csillagos ötöst adnék.

2024.01.24 Hondati

Végrejóamcsifilm

Picit marvelesen keszekusza volt az eleje (talán nem véletlenül), hiszen utalás is van rá, de később el is felejtettem, ahogy egyenesbe rázódott a mondanivaló. Pár dolgot másként írtam volna bele. Pl, hiányzott, ahogy megtanult gitározni, zongorázni és a dalok miként születtek. Rákölthettek volna pár filmkockacentet. Azonban ahogy ez a srác (Austin Butler) hozta a szerepét, az egyszerűen zseniális. Imádtam a karakterét és a kölcsönhangját. Hankstől lehidaltam, miután rájöttem, ki bújik meg az ezredes szerepében(nem néztem előtte szereposztást). Nem vagyok Elvis zenerajongó, de most nagyon megkedveltem a krapekot. Sajnos nincs velünk már, de a film valahogy úgy tudósított: ennek így kellett lennie. Belehalt a szórakoztatásunkba. Igazi király volt ő. A kritikákban van igazság, lehetett volna ebből sitcom is, hiszen nagysága megérne egy sorozatot (talán lesz), de most azt mondom, részemről nagy piros pont ez a film.

2024.01.28 SzimikeésBéci

Kíváncsian ültünk le ez elé a történet elé, és igazság szerint azt is kaptuk, amire körülbelül számítottunk. Érdekes történet tárul a néző szeme elé, ami miatt azt mondjuk, hogy érdemes volt rászánni az időt.

2022.12.21 EP

A filmet moziban néztem, így még jobban átadta az élményt és az Elvis életérzést. Austin Butler tökéletes választás volt Elvis szerepére. Nagyon jól hozta az ikont, mind a mozgásait, a reakcióit stb. Szenzációs film lett. Baz Luhrmann az egyik kedven... Több

2023.11.27 takandras

Egyszer megnéztem, nem bántam meg, de egyszer elég!

Megnéztem a filmet, és a következő érzések alakultak ki bennem: Elvis lehet, hogy ilyen volt, de kissé hitetlen vagyok ebben a témában. Tom Hanks által alakított figura olyan volt számomra, mint aki egy hájpacni, és ő is szív valamit, de az nem csak szivar, hanem drog is. Kinézetre nem volt számomra hiteles alakítás, de a cselekedetek nagyon elgondolkodtatók voltak. A mai világ lehet, hogy nem ennyire visszataszító, hanem ennél sokkal visszataszítóbb!

2022.07.10 Zsuzsanna Mirjam

Csalódás

Teljesen mást kaptam, mint amit vártam. Bár a beharangozóban leírták, hogy az "ezredes", menedzser szemszögéből mutatja be a film Elvis életét, de ez a valóságban egy depressziós, csipa szenvedés film lett, nézői szempontból. Szürreálisan ugrál az időben, és a hirtelen kép és időváltás miatt, illetve fontos élettörténeti részek kihagyásával már-már érthetetlen a cselekmény. A film végén kívül gyakorlatilag alig van akár eredeti, akár át-, vagy felfolgozott Elvis zene. Mind történetében, mind látványban csalódás a film. Semmi esetre se nevezhető életrajzi filmnek, pedig megérdemelné Elvis.

2022.06.24 JollyDzsé

Tom Hanks alakítása egyszerűen zseniális, szinte szikrázik az ő karaktere és Elvis között a levegő. Ez a dinamika nagyon jó sodrást ad a történetnek, amely alapjában véve is nagyon izgalmas. Szerintem mindenképpen érdemes megnézni!

2022.06.23 sandor

Hihetetlenül jó ez a film, de ezt már az előzetes alapján is tudni lehetett. Nagyon vártam, és nem is volt kérdés, hogy azonnal megnézem majd a moziban. Csakis ajánlani tudom mindenkinek!

2022.09.20 Takiyeahell

Nem egy jó film. Egy indokolatlanul hosszú, ócska ugrásokkal előadott történet, amit eladtak Elvis nevével. Nem sok köze van Elvishez, ő itt csak egy kellék. A zenéjéről, gondolatairól egy szót se esik. Jobb filmet/megemlékezést érdemelne.

2022.10.22 Zoltán396097

Véleményem szerint egy nézhető film, bár nem lett a legjobb zenés önéletrajzi alkotás. Én személy szerint többet vártam volna, bár a zenék jók voltak. A történetalkotás terén nekem kicsit sántít, mivel ahhoz, hogy értsünk minden pillanatot, ahhoz ismerni kell valamennyire Elvis munkásságát és történetét.