Az ételművész

Burnt

2017.01.15 Gigi

Szerettem ezt a filmet, bár nem érte el a zseniális kategóriát. De a gasztro filmek között ez jó helyezést ért el. Jó kikapcsolódás volt, egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2019.01.16 szabomarc

Engem egyáltalán nem fogott meg a film, valahogy nem tudott magával ragadni a hangulata meg úgy az egész, nem is bírtam végignézni. Valószínűleg ízlések és pofonok, de nekem nem jött be.

2020.10.28 Szilárd-Leo

Végre

Végre egy olyan filmet láthatunk, ami nem a főzésről szól, hanem a hátteret mutatja be. Ezért többször is megnéztem már, csak nem írtam róla. Itt volt az ideje. A film egy jó séfről szól, zseniális szereplőgárdával. Minden el van találva. Csak azt nem értem, miért Angliában játszódik, ahol nem tudnak főzni, és mireliten élnek. Na mindegy. A film egyszerű és jó, a séf felkapaszkodik, újra és újra, és próbál megváltozni; kisebb-nagyobb sikerrel jár. Azt hiszi, hogy mindennek vége, de nem. A film összességében jó: 8,0*, a drámai részek 7,0*. Összesen felfele kerekítve legyen 8,2*. Azért zseniális, mert jó kaják vannak benne.

2016.11.25 Borga

Ami nekem különösen tetszett a filmben az az operatőri munka volt, ugyanis az ételeket olyan ínycsiklandozó módon mutatták be, hogy egész idő alatt korgott a gyomrom. Ugyanakkor nem elég drámai a film, jobbat is ki lehetett volna hozni belőle.

2020.11.17 Róbert Molnár

Nem szokásom főzős filmeket nézni, de mostanában úgy tűnik, Bradley Cooper napokat tartok, és egész jó döntésnek bizonyul, ugyanis ez a film is teljesen korrekt, bő másfél órás kikapcsolódás. Könnyű, és mindemellett érdekes is, kisebb-nagyobb fordula... Több

2016.07.12 hejnekem

Jó film, tetszett. Nagyon jó kis betekintést nyújtott egy sztárszakács életébe és abba hogy azt hogyan éli meg. Vicces, érzelmekkel teli film volt, remek ételekkel és színészekkel. Mindenképpen megérte megnézni!

2016.04.04 kissjanos21

Egyszerűen imádtam. Wells filmje bizonyíték, hogy jó forgatókönyvvel, jó színészekkel és erős, megfontolt rendezéssel még egy ilyen sok helyen látott sztorit is el lehet újra mondani, mert az eredmény egy az embert mind a 100 percére lekötő és szórakoztató mozi.

2017.01.24 valery

Bradley Coopert és Sienna Millert szokatlan volt látni ilyen szerepben mert nem ezt szoktuk meg tőlük... de nem okozott csalódást a film . Kicsit más de abszolút szerethető és kellemes kikapcsolódás!

2016.12.07 Szorcsik

Kedves kis filmecske, amivel kellemes el lehet ütni az időt, ha sok van belőle. Egész pozitív csalódás volt számomra, sokkal több minden történik benne, mint ahogy arra számítottam.

2019.09.22 imreacs82

A nagy nevek mint Bradley Cooper , Emma Thompson , Uma Thurman hallatán sokkal jobb filmre számítottam. ehhez képest az Életművész egy elég silány, unalmas alkotás.

2016.11.08 kicsimano

Az ételművész egy igazán harmonikus filmélményt képes nyújtani nézőjének, igazán hiteles és mesterien rendezett alkotásról van szó, melynek a szereplőgárdája és megkérdőjelezhetetlenül profi.

2016.01.14 tamas84

A tavalyi Amerikai mesterlövész után érdekes volt Bradley Coopert ebben a szerepben látni, de azt már bebizonyította korábban is, hogy egészen kiváló színész. Ebben a filmben is remekük hozta a problémás főszereplőt, és összességében nagyon pozitívan... Több

2016.05.05 irodalmialkotas

Szépen normális tempóban jönnek a sztorik! Pont megfelelő tempó! Érdekes! Tetszett!

2016.12.02 gubimari

Az ételművész nemcsak azoknak szól, akik szeretik a gasztronómiai témákat a filmek világában, ez ugyanis még ennél is többet nyújt. Az ételek megjelenítése kimondottan ínycsiklandozó volt.