Az ételművész

Burnt

2016.07.27 Karolyka

Zseniális film lett ez épp ezért is sajnálom, hogy hazánkban végül nem lett rajongás tárgya. Biztos kevesen is nézték meg. Sajnos nem hiszem hogy lesz folytatása, pedig nagyon jól bemutatja a konyhai munka nehézségeit és a maffiózók világát is.

2017.03.27 Szinano

Mivel élénken érdekel a gasztronómia, ezért az ezt a témakört taglaló filmeket is előszeretettel nézem meg. Az ételművész ráadásul egyszerre volt drémai és humoros, nekem nagyon bejött. Klasszul összerakott kis film.

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Nekem kissé száraz és egysíkú volt a film, ami által némiképp unalmas. Aki a téma iránt érdeklődik, annak biztosan tetszeni fog, mert egyébként igényes film.

2015.10.28 Faarkaas

A leírás és az alapsztori alapján tartottam tőle hogy unalmas lesz, de azt kell hogy mondjam hogy pozitívan csalódtam a filmben. Végig pörgős, cselekményes és a főszereplő nagyon eredetien alakít benne!

2016.09.29 krajcsie

Egyszer nézhető, eléggé kiszámítható film, ami nem sok újat tartogat a nézők számára. Akik szeretik a "konyhában" játszódó séf-es filmeket, azoknak érdemes megnézniük Az ételművész-t is.

2016.04.02 Vibozsofi

Bradley Cooper ebben a filmben is tetszett, megállta a helyét. Sokak szerint egysíkú volt a film, de engem lekötött. Volt pár jelenet, amit akár ki is hagyhattak volna, mert feleslegesnek éreztem, de összességében tetszett a film, és ajánlom mindenkinek, aki szereti Bradley Coopert és a könnyed filmeket.

2016.04.25 Zsóka

Az jó kis film volt....nem volt pörgős, de nem untatott, sőt...érdekes volt.

2016.06.12 klaudia4469

Hát igen, Bradley Cooper...már csak miatta is megéri/megérte megnézni. Jól nézett ki benne meg minden, még mindig szépek a szemei. A film olyan egyszernézős popcornozós volt, de azért tetszett

2016.05.25 ftbnny

Hát rég lepett meg ennyire randomban...mondjuk úgy, lekölcsönzött pocornmovie... hibátlan forgatókönyv, feszes tempó, semmi túlzás, semmi nagyot akarás vagy elnagyolás, és még azt is sikerül nagyjából érzékeltetnie, milyen az élet a konyhán. Laza es... Több

2017.06.09 Fanniiiiiiiiiiiii

Briedly Cooper-en kívül csak annyi maradt meg a filmből, hogy főztek benne. Ha valaki úgy érzi minden filmet látott és unatkozik akkor megnézhető.

2016.06.02 Tlung

A film maga jó - ha nem is vígjáték -, csak nem sikerült azonosulnom a nárcisztikus pötsch-fej főhőssel, ezért egyre unalmasabb lett a végére.

2016.08.01 Hejnekem8

A legmagasabb szakácsok életébe nyújtott betekintést a film, amit szerintem nagyon jól tett meg. Érdekes film volt, amiben nekem kicsit sok volt érzelem, de egyszer mindenképp nézhető.

2019.02.03 Ki Na

Nekem is tetszett.Megnéztem újra,talán még egyszer egyszer izgalmas is volt.Megmutatja a hajtást,a nyomást,azt,hogy mekkora megszállotság kell ahhoz,hogy 18óra munkában láss élvezetet.Persze meg lehetett volna jobban csinálni,de jó kis film ez.