Szövetségesek

Allied

2017.12.06 Imlah

Megrázó, érzelmileg magával ragadó dráma. Kiemelkedően jó film. Nagyon tetszett benne hogy egyáltalán nem kiszámítható, van benne fordulat és folyamatosan történnek az események.

2018.07.06 kisssjanka

A két főszereplő alakítása briliáns a filmben. A történelmen alapuló filmben előtérbe kerül a cselszövés, a bizalmatlanság, de az érzelmek is, ami ellen nehéz tenni. Tökéletesen visszahozza a második világháború kémvilágának hangulatát.

2016.12.27 vesztingerkitti

A végsőkig izgalmas, megható, fordulatos és mindenek előtt elgondolkodtató történelmi thriller, szép jelenetekkel, szívszaggató történettel. Szomorú befejezés, de tanulságos.

2017.02.18 Kaslerka

Brad Pitt-nek nagyon jól állnak ezek a 2 vh. idején játszódó szerepek. Kicsit olyan érzésem volt, mintha már láttam volna a filmet Mr és Mrs Smith címmel egy másik korban. :) A film izgalmas, fordulatos, de hogy valami negatívat is írjak: Rengeteg a "látszó" stúdió felvétel.

2017.12.30 Dius0520

Bekerült a kedvenc filmjeim közé.! :) Fantasztikus alakítások, végig feszült hangulat, és a rejtély a lehető legtovább marad leleplezetlenül, így a történet végéig fenntartja az érdeklődést. Ebben a percben nézem 5-ödjére. :D :)

2016.12.02 ovejuna

Nekem túl sok volt benne a romantika, de a barátnőmnek tetszett. Kicsit többet vártam a kémtörténettől, ezzel szemben egy családi drámát kaptunk. A színészek teljesen elviszik a hátukon a produkciót.

2019.02.05 Doloresz89

Érdekes megközelítés, szuper rendezés és pár elhasznált papírzsepi... Bár kiszámítható volt számomra a fordulat, így is élveztem.

2016.12.04 justynaw

Imádtam a filmet! Mintha a Mr. és Mrs Smith újrafeldolgozását látnám. A színészek fantasztikusak voltak és a film is igazén visszaadta a kor hangulatát

2016.12.03 zeus1000

Két óra kiszámítható romantika második világháborús háttérben. Brad Pitt szemmel láthatóan maga is unta a filmet, viszont Marion Cotillard végig hitelesen hozza karakterét. Romantikus filmnek elment, de aki akciót vár, csalódni fog.

2019.01.28 Lac

Felesleges film

Hiába Brad Pitt, hiába Marion Cotillard (akit pedig nagyon szeretek), ha nincs mondanivaló, ha nincsenek kidolgozott karakterek, ha az ember csak arra vár, hogy történjen végre valami érdekes, váratlan, akkor a végeredmény csak az unalom lehet. Mit akarhattak mondani a filmmel, amit még nem mondtak el legalább ezerszer, jobban? Még nem sikerült kitalálnom.

2018.06.16 Kiki

#10-ből 7 #Egyszermegnézős #de viszont soha el nem felejtős #jó film #nehezen beindulos(eleje uncsi) #1 szerelmi történet a végén egy bummal,amitől dúrván bőgtem