Szövetségesek

Allied

2016.12.04 TribeBubu

Fordulatos, akciódús, érzelmekkel átitatott film szép rendezéssel és remek színészekkel. Volt egy dolog, ami kissé furcsa volt nekem, de nem kizárt, hogy akkoriban ez volt a katonai eljárás. Logikátlan húzás volt, de a stratégák és szabályalkotók sem lehetnek mindig tökéletesek :)

2018.06.08 Recensor

Robert Zemeckis sok kiváló filmet rendezett már (az én kedvenceim tőle a Vissza a jövőbe filmek, a Smaragd románca és a Forrest Gump). Ezúttal is minőséget alkotott. A Szövetségeseknek remek a fényképezése és jó a sztorija is. Ugyanakkor a karakterek... Több

2018.03.26 Queenakasha

Ez a nő egyre szimpatikusabb nekem. Annyira finom és nőies és minden pórusából árad a bájosság. Amellett hogy jól is játszik. A történet is rendben volt.

2018.06.05 Filmworlds blog

Tetszett, de lényegesen többet is ki lehetett volna hozni ebből a témából. Brad Pitt játéka kicsit erőtlen volt és az akciójelenetek száma is túl alacsonyra sikeredett. Viszont jó volt a történet fordulatossága és a végső csattanó. Nálam erős 7,5 pontot ért el a 10-ből.

2018.07.22 Megamovie

Ez egy jó film kellemesen csalódtam, egy olyan irányban indult el a film amit nem vártam de nagyon tetszett, hogy a folyamatos küldetések teljesítése helyett a két főszereplő közötti kapcsolat rendszerre fókuszálnak. A történet jó volt, a nagyon tet... Több

2022.11.29 Szentgróti Patrik

Nehezen indul be a film, de a második felében elég gyorsan felpörög. Izgalmas alkotás lett, az biztos.

2017.02.17 Acropolis

A 2016-os év legjobb akciófilmje. Nagyon érdekes a sztorija, és ami a legjobban tetszett hogy fordulatos, nem kiszámítható és van csattanó a végén. Romantikus is.

2020.12.26 Maver17

Jó volt

Jó film. Azért Robert Zemeckis még mindig tud rendezni. És jó volt a színészi gárda is.

2017.01.11 valery

A világháború korát nagyon jól bemutatja a film, átélhetjük az akkori világ nehézségeit, küzdelmeit és igazságtalanságát. Nagyon meghatott a film, átjöttek a színészek által sugallt érzések, mondanivalók.

2016.12.09 fazekasanett92

Nagyon izgalmas és szívhez szóló, drámai történet. A szereplők hitelesen alakítanak, megható az egész film, főként a befejezése. Drámai, történelmi, romantikus de ugyanakkor akciódús és fordulatos is.

2016.12.27 Enjoy

A 2016-os év legizgalmasabb filmje. Nagyon jól összerakott, fordulatokban gazdag, cselekményes film profi színészekkel. Meggyőző, hiteles alakítás, izgalmas cselekmény.

2018.06.13 schvarz

Nagyon tetszett a filmben hogy végig fordulatos és izgalmas volt, igazi mozi-élményt nyújtott. A főszereplők alakítása meggyőző és hiteles. Kellemes kikapcsolódás volt!

2016.12.07 Maxima

Nagyon jól összerakott film. Végig izgalmas, érdekes és szívszorító. A végén a fél mozi könnyezett rajta, szomorú, kemény és megható film profi színészi alakítással.

2017.08.27 T.Andras

Elképesztő, zseniális, izgalmas film, nagyon-nagyon jó. És csak sorolhatnám a pozitív jelzőket, de ehelyett inkább csak azt írom, hogy ezt a filmet muszáj megnézni. Át kell élni.