Vaksötét 2

Don't Breathe 2

2022.01.09 KCintia

Gyengébb, mint a korábbi

Az első részt én nagyon szerettem, mert tele volt feszültséggel és izgalommal. A második rész viszont engem nem nagyon vett le a lábamról. Olyan abszurd volt már, hogy megint betörnek a bácsikához, csak most épp a "lánya" miatt. Aztán megint megy az eszeveszett küzdelem, csak most épp más célért. Maximum az az egy "csavar" segített a filmen, mikor kiderült, hogy mit akarnak a szülők a kislánnyal.

2022.01.22 drg0602

Szuper jó folytatás!

Szuper jó folytatás! Eszméletlen brutális, talán még az első résznél is jobban. A főszerepet játszó Stephen Langtól profi színészi teljesítményt látunk. Nagyon izgalmas, fordulatos alkotás. Méltó folytatása az első résznek! 10/10

2022.01.09 Annuska

Felül tudta múlni az első rész izgalmát. A történet komplettebb és pörgősebb. Mindenképpen jót tett a szériának a több szereplő szerepeltetése. Helyenként egy cseppet túlzó volt számomra.

2022.07.11 kevelin

Már az első sem jött át túlságosan, de ez meg aztán végképp nem. Kiszámítható, sallangokkal teli, már-már unalmas film.

2022.01.09 zoltyah

Remek akciófilm, és épp annyira hosszú, mint amennyire kell, azaz másfél óra. A film néha átmegy horror kategóriába, de csak időnként. Szerintem egy kicsit a kilencvenes évek filmjeire hasonlít a fíling miatt a Vaksötét 2. Tehát a nyerő szám a HETES fölé.

2022.01.15 herkedavid

Jobb, mint az első része, legalábbis engem valahogy jobban lekötött. Plusz amennyire nem szerettem az öreget az első részben, annyira aggódtam sokszor miatta, hogy vajon meg tudja-e oldani a helyzeteket. A történet sokkal jobb, látványban is szebb, szóval csak ajánlani tudom annak, akinek az első része tetszett.

2022.01.12 Péter Fazekas

Nekem nagyon tetszett a film!

2022.01.05 himi85

Fordulatos folytatás

Először nagy szemekkel néztem, hogy a szerintem nagyon korrekt első rész gonoszát itt főhősnek állítják majd be, de hála a sztorinak és Stephen Lang játékának, a második rész alapfelállása is jól működik. Fordulatos, akciódúsabb folytatást kapunk, tele kreatív kivégzésekkel, főhősünk vak Rambóként tizedeli az ellent, s ez jól is áll neki. A sablonos alapsztori pedig képes meglepetésekkel szolgálni, hogy filmünk ne süllyedjen el az átlag mocsarában. Ízlésesen tálalt, ízletes második fogás, desszertként erősen várom a harmadikat. 7.5/10

2022.01.24 HanGa

Sokáig azt hittem, hogy ez a 2. rész időben az első előtt játszódik. A történet tetszett, pörgős és akciódús volt, de nem igazán ismertünk meg új karaktereket.

2022.10.02 stomachh

Az első rész újszerű volt, ez elmarad mögötte. Pörgésben itt sem volt hiány, de a feszültségkeltés annyira nem sikerült. Brutalitással próbálták meg ezt ellensúlyozni (mint például a Fűrész későbbi részei). Így is jó film lett, de az elsőhöz nem ér fel.

2022.01.21 Gauss

Ilyen egy tökéletes folytatás.

Izgalmas, csavaros és brutális is persze. Minden megvan benne, aminek egy akciódús horrorfilmben lennie kell. Tetszett a csavar is benne, ügyes film. Akinek tetszett az első rész, ez is tetszeni fog.

2022.01.19 Clay44

Nekem jobban tetszett, mint az első rész. Parafaktor lejjebb volt, de úgy érzem, nem is az volt ebben a cél, hogy teleküldjék a gatyánkat. A történet nekem nagyon tetszett, jó kis csavarokkal, egy pillanatra tényleg elhittem, hogy happy lesz a kis cs... Több

2022.06.19 Tóth István

Vak isten visszatér

Nyitott maradt az első rész vége igy hát tudható volt hogy 1x jön a folytatás... Sajnos gyengébb lett egy picivel és hibák még itt is vannak, de a sztori és a cselekmény ismét jó lett! Ajánlom megnézését egy unalmas esti órában!

2021.09.13 xxx390417

Szörnyű

Egy percig nem hozza az első rész hangulatát. Zagyvaság.