N/A

Forgatókönyvíró: Brian K. Vaughan, Stephen King
Premier: 2013.07.22.

2023.05.02 Yosihiro

1. évad 5. rész: Az utolsó órák

Eljuttatni a nézőket addig a pontig, hogy az utolsó órák jöhetnek, ez elég drasztikus lenne a való életben. Itt a filmen is csak Barbie tud megoldást találni arra, hogy miért mennek el a katonák. Bár a zöld övezet, amit Juliáék hallanak, az is sokatmondó volt. Mint kiderül, Nagy Jim egyik titka, hogy drogot főztek a dílereknek, de nem éltek a drogokkal, és végül a pap meghal, hogy ez a titok maradjon is titok. Hát, kicsit nevetségesen fogadtam ezt a látogatási mizériát és utána a világvége hangulatot, szerintem ez a kettő nem passzolt össze egy részben. Az emberek biztosan nem így reagálnak egy ilyen bomba vagy hír hallatán: van olyan, aki teljen befordulna vagy elveszítené az önkontrollt. A fiatalok Angie-t keresik, és Linda is az utolsó óráiban a párjával megőrzött emlékhelyre megy, mit sem törődve a bombával. A két fiatal szorosabb egymásra találása pedig a fénypont. :) Szóval mondjuk azt, minden jó, ha a vége jó – de vajon mi lesz a vége? Na, ez sok emberben felmerül, és ezért is találja érdekesnek, izgalmasnak ezt a sorozatot, ami érthető, hiszen olyan emberi jellemvonásokkal tették teljesebbé, ami miatt nézhető, de valahol kiszámítható, és talán a legérdekesebb, hogy vajon kiderül-e, hogy ez a búra mi is valójában. Üdv, Yosi