Végtelen történet

Die unendliche Geschichte

2017.10.02 Bibabac

Mindenki odáig volt ettől a filmtől. Akkor is, mikor megjelent a mozikban, és még évtizedekkel később is. Hát nekem nem tetszett. Olvastam a könyvet, azt nagyon szerettem, de a film csalódás volt.

2016.07.06 Pock

Gyerekkorom kedvenc filmje volt. Látványos és mindig olyan varázslatos, különleges hangulatot nyújtott számomra ez a film. Egyedi, karakteres szereplők, érdekes történetek.

2016.07.31 Kardos

Zseniális történet véleményem szerint az egyik legszebb történet a gyermekkoromból. A könyv meg szinte tökéletes. Amilyen leleménnyel különválassza a két világ, az rendkívül aranyos. Küzdelmes és akciódús történet, de közben gyengéd és érzelmes is. Ettől olyan szép.

2017.12.14 nagysar

Nagyon jó emlékeim vannak ezzel a mesefilmmel kapcsolatban, emlékszem, hogy mennyire lenyűgözött a repülő kutya, a hatalmas szobrok, amik között nem lehetett csak átsétálni. Nem tudom egy mai kisgyerek mennyire tudná élvezni, én mindenképp megnézném újra :)

2015.11.24 S.Marika

Jajj de rég láttam már,pedig régen olyan nagy hatással volt rám ez a film. A maga korában csodás,varázslatos mesés történet. Persze a technika amivel dolgoztak mára már kissé elavult,de még most is szívesen újra nézném.

2015.03.29 goldfisy

A nyolcvanas években úttörő filmmé vált. Misztikus fantáziavilágba csöppenünk, ahol minden mesés és idilli. Hamar megszereti a néző a film szereplőit.

2015.11.28 storeman

Gyerekkoromban nagyon tetszett ez a film. Teljesen a hatása alá kerültem, amikor kijöttem a moziból. Ma már persze egy kicsit vicces, ahogy megcsinálták a repülő labradort.

2018.07.28 Robi

Egy nagyon komplex és igazán jó filmnek tartom ami arról szól hogy soha ne adjuk fel a reményt semmilyen körülmények között. Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a filmet kortól függetlenül.

2015.02.09 roboka

A sztori és a látvány ötvözete a film sikerének titka.

2015.03.02 Atsop

Gyerekkorom egyik kedvenc mesefilmje. Gyerekeknek mindenképp ajánlom, de szerintem még felnőtt fejjel is érdemes lehet megnézni. Az biztos, hogy az én gyerekeimmel megnézetem.

2015.03.19 Vanessa

Gyerekkorom kedvenc filmje, nem tudtam megunni. Mesés, magával ragadó, misztikus, varázslatos. Javasolni tudom álmodozni vágyóknak :)

2021.04.30 Viktória388049

Nagyon jó film, és meg kell, hogy mondjam, jobban szeretem a régi filmeket, mint a mostaniakat. Imádom!

2015.08.16 Phalanx

Ez egy igazi klasszikus, amit vagy szeret az ember, vagy nem. Szerintem ez egy jól sikerült mozi, mondhat bárki bármit. Wolfgang Petersen képes megalkotni Fantáziát, azt a varázslatos világot, ami tulajdonképpen a gyermeki világot szimbolizálja. Mind... Több

2021.01.06 Blank

Gyermekkorom óriási hatású kedvence. Imádom.