Végtelen történet

Die unendliche Geschichte

2023.08.19 Ergit

Újra kellene forgatni ezt a filmet a mostani technikákkal, mert a történet kifejezetten megérdemli, fontos, hogy mindenki része legyen, ha már a könyvet sem olvasta el.

2017.07.17 Deku

Elég rég volt már, hogy én ezt a filmet megnéztem, az rémlik, hogy tökre oda voltam érte. Simán elvarázsolt és látványilag sem volt probléma persze az akkori időkben még.

2021.09.22 Klauka89

Gyerekkoromban láttam utoljára, akkor nagyon szerettem. 32 éves fejjel újra megnéztem, és magával ragadott, főleg, amikor Gork beszél a semmiről.

2019.05.05 Norbert93

Nagyon régi fantasy, talán az első elfogadható fantasy-k egyike. Kalandos film, a kor technikájának megfelelő, de maga módján egyedi és mesés megoldásokkal és díszletekkel.

2018.07.27 Norbi

Régebben láttam már, de arra visszatérők emlékezni, hogy nem voltam tőle elragadtatva. Egynek elment már akkor is, és most is hogy belenéztem így gondolom.

2019.06.01 kevelin Nézhetetlen

Végtelen és unalmas. És végtelenül unalmas. Még kisebb koromban néztem meg, de a történetnek se füle, se farka. Csak annyit jegyeztem meg, hogy alig vártam, hogy ez a maratoni semmi véget érjen. Semmi nem is ragadt meg belőle, pedig a legtöbb filmre, amit nézek, emlékszem. Időpocsékolás abszolút.

2015.05.04 Milanman

Gyermekkorom óriási hatású kedvence, az egyik leghangulatosabb mesefilm a 80-as évekből.

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon szép történet, bár szerintem könyvben ezerszer jobb volt, de azért a film is érdemes legalább egyszer megnézni. A látvány nagyon szép, bár mivel régi a film, ezért olykor inkább viccesnek hatnak a jelenetek. A könyvet nagyon ajánlom aki szereti a minőségi fantasy-t. Gyerekeknek is tökéletes.

2019.07.16 ZozArt89

Biztos az a baj, hogy mai szemmel néztem meg, de kezdtem félni, hogy sose lesz vége, ahogy a címe is mondja. Uncsi, és teljesen feleslegesnek éreztem. Kidobott idő volt.

2015.08.09 Rikudou6

Na, ez borzasztó. Engem teljesen kiakasztott ez a film, logikátlannak éreztem és a sztori is inkább szétesőben volt. Mintsem hogy összerakták volna egy egésszé… nagyon nem tetszett.

2015.01.28 london2012

Milliószor láttam de ma is megnézném bármikor jó kis történet érdemes lenne újragondolni és a mai látványelemekkel újradolgozni.

2015.10.30 fcbnandi

Még meg se születtem, amikor megjelent ez az alkotás. Nagyon magával ragadó film szerethető karakterekkel és nagyon jó történettel. A film zenéje pedig fantasztikus

2015.07.29 Fildi

Klasszikus fantasy, gyerekkorom kedvence. Egy igazán varázslatos, fantasztikus világba kalauzolja el az embert. Ma is nagy élményt nyújt főleg a fiatalabb korosztálynak, gyermekeknek.

2019.02.07 vyctoria79

Imádom a meséket, gyermekkoromban minden alkalomra mesegyűjteményeket kaptam (Grimm, Andersen, Magyar népmesék gyűjteménye, Milne stb.). De nem tudom miért, ettől a mesefilmtől mindig is borsózott a hátam. A mai napig ha meglátom a kutyafejű lényt beleborzongok.